Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyás lányok, mi a minimum...

Szoknyás lányok, mi a minimum hosszúságú szoknya amiben még jól érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Előfordult már olyan veletek, hogy túl rövid szoknyában mentetek valahová és emiatt feszélyezve éreztétek magatokat? Ha túl rövid a szoknyátok milyen mozdulatokra helyzetekre kell figyelnetek, hogy ne villanjon ki a feneketek?

2016. júl. 22. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Ez sok mindentől függ. Például az alkalomtól, hogy hova és mikor veszem fel, illetve természetesen a szoknya fazonjától. De általában elmondható szerintem, hogy egy combközépig érő szoknya még rendben van. Pláne egy buliban mondjuk, ott egyáltalán nem rí ki a tömegből, sőt, divatosnak, ízlésesnek számít. Másrészt ez az a hossz, ami még kényelmes szerintem, és nem zavaró.


Figyelni azért kell valamennyire ilyenkor is, főleg amikor leülsz. De ez minden térd főlé érő szoknyára vonatkozik értelemszerűen, hogy ülés közben muszáj a lábakat keresztbe tenni, vagy legalább összezárni teljesen. A nagyon szűk, csőszoknyák esetén előfordulhat még az is, hogy egyik kézzel segíteni kell, és az öledben tartva le kell nyomni, még keresztbe tett lábaknál is.

2016. júl. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek az előttem szólóval. Attól függ, hogy milyen helyen, milyen alkalomból és KI viseli a szoknyát.

Én például köztisztviselőként a térd feletti szoknyát érzem kényelmesnek és csinosnak. A comb középig érő már illetlen nálunk (bár így is vannak akik úgy öltöznek fel, mintha buliba készülnének).

Buliba én is szívesen veszek fel comb középig érő szoknyát. Túl minit, ami éppen takarja a fenekem, már nagyon kényelmetlen lenne és szörnyen érezném magam.

Van egy szoknyám, ami igaz, hogy térd fölé érő, de felcsúszik elég rendesen. Ebben én feszélyezve érzem magam, hogy állandóan húzogatni kell...

2016. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

[link]

E szerint akkor ma én k..va és r...nc közt voltam félúton 😄

2016. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Valahol a "kacér" és "pimasz" között nyáron, mivel lesülök,

télen kicsit "kacér" alatt, hogy ne fagyjon be a sggem. :D

2016. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!