Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok nekem márkákat...

Tudnátok nekem márkákat mondani Bp-n?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok nekem mondani olyan márkákat/helyeket Bp-n, ahol lehet kapni pénztárcákat? Téglatest alakú pénztárcát szeretnék venni, sima egyszerű egyszínű cipzárosat! Válaszaitokat előre is köszönöm! :D u.i.: én már mindenhol néztem, de sehol se találok, valahol csak bánkártyával lehet fizetni, valahol meg ki se szállítják

2016. júl. 23. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Linkelhettél volna... milyen anyagút keresel, mennyiért? Olcsóbbak kínainál szoktak lenni, bőr anyagú pl cipőboltban, vagy plázában táskásnál, de Tesco/Interspar jellegű helyeken is szoktam látni műbőr verziót (lehet hogy nem mindig van).
2016. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kék színű, matt anyagúra gondoltam, 30k a max ár (persze nem az a cél)

Ne legyen rajta semmi külső dolog (zseb, minta, gomb stb.) ne legyen bőr anyagú :D

2016. júl. 24. 00:04
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Kb. Ilyen lenne :D Kinaitol kezdve 30k-ig minden johet! :D

2016. júl. 24. 00:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj a legfontosabb: a valaszokat koszonom/elore is koszonom :)
2016. júl. 24. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Westendben az aluljárós szinten van egy csomó öves, táskás bolt ahol lehet kapni pénztárcákat. De szerintem még az aluljáróban is találsz.
2016. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uh tényleg! Igazad van! Köszi :D
2016. júl. 25. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!