Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy bőrkabát...

Szerintetek egy bőrkabát megér 30-40 ezer forintot?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy kabátot, de nem vagyok benne teljesen biztos hogy megéri-e annyiért venni. Igazából megengedhetem magamnak, de valahogy azt érzem hogy míg más éhezik és az olcsóbb is ugyanolyan jól funkcionál nekem (és azok se néznek ki rosszul) addig pazarlás lenne ennyit rááldozni. Szerintetek? Ti meg szoktátok hasonló esetben venni?
2016. júl. 23. 21:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Ha aggodsz az ehezokert akkor adomanyozz rendszeresen valamelyik alapitvanynak.


Amigy igen, meger annyit egy jo borkabat.

2016. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
51%
Én egyszer vettem, megbántam. Mert őszintén a rendes bőrkabáttal nem lehet akárhova leülni ki ne szúrja valami (pl szék háttámlája, busz ülésből kiálló vacak) vagy ne "horzsoljam" le a fallal stb. Megéri inkább egy olcsóbb kabát, vagy helyette 2-3 pulcsi.
2016. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
30%
Szerintem nem.
2016. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
számomra 1 ruhadarab se ér meg 40 rongyot
2016. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó minőségű valódi bőr kabát megér ennyit, sőt még többet is. Én az enyémet 100.000-ért vettem tavaly előtt ( mondjuk az márkás is, valószínűleg azt meg kell fizetni ez esetben), de abszolút nem bántam meg, sokoldalúan kihasználható és örök darab lesz a gardróbomban! Egy bőrkabát 10 év múlva is divatos lesz, tehát nem idény jellegű ruhadarabról van szó, ami 2 év múlva a kukában landol, mert vagy kiment a divatból, vagy tönkrement.... Szóval egyszerre nagy befektetés, de az évek folyamán megtérül az ára mindenképp 😉
2016. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Műbőr kabátért nem adnék ennyit, valódi bőr meg nem hordanék.
2016. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Megér, nekem csak a napszemüvegem volt 60 ezer, és az nem ruha darab Persze nem olyanoknak való akik a busz ülésben ülnek :)))))
2016. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Egy jó bőrkabát 20.000 alatt nem igazán van, ha persze igazi...


Utolsó, lehet hogy nem a buszon ülsz, de azért nagyobb cink a 60.000-es szemüveg ha anyádékkal laksz kívülre meg kirakod hogy mennyi pénz van a zsebben:)

2016. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

ja mert te j0bb vagy h beköltözöl valami pasih0z "szerelemből" XD

irigy vagy h0gy nem teheted meg azt kif0gás0kat kerese| ennyi hát b0csi

2016. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Én nem vennék fel bőrkabátot, de ez egyéni vélemény, olyan sminket sem veszek, amit állatokon teszteltek. Megér annyit egy bőrkabát, de szerintem lehet találni egész szép műbőr kabátokat is. A bőrkabát tipikusan olyan ruhadarab szerintem, ami nem épp praktikus, ősszel meg tavasszal tudod hordani egy-két hétig, amíg nincs túl meleg, se túl hideg.
2016. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!