Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » TUdja esetleg valaki, hogy a...

TUdja esetleg valaki, hogy a ZARÁBAN hogy működik az online shopping, ha nem otthonra, hanem direkt az üzletbe kérem a csomagom (így ingyenes a szállítás)?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyi idő a szállítás ebben az esetben, és a párom kiveheti-e helyettem a csomagom? Hogyan bizonyítja, hogy ő is átveheti?

2016. júl. 23. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
a szállítási időnek ott kell lennie az oldalon, vagy a visszaigazoló e-mailben. Netes rendelésekkor az ember kap egy kódot amit bekell mutatni az átvételkor is bárki átveheti helyetted ha ismeri a kódot. Lehet hogy csak a megrendelő nevét kérdezik.
2016. júl. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még nem rendeltem meg a terméket, mert nem tudtam h lesz-e időm aznap átvenni, amikor megérkezik, de gondolom megtartják azért pár napig!
2016. júl. 24. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!