Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csovi. Tudnátok pár hasznos...

Csovi. Tudnátok pár hasznos infót adni a lenti kérdésekre? Legyszives mert eleg fontos. Koszi c:

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg az h egyik nap veletlen hippy cuccokba jelenten meg. Es a tobbiek mondtak h hippi vok vagy mi? Es elgondolkodtam...ugy dontottem hogy akkor belevágok, és "felveszem" ezt a stílust. Csak lenne pár kérdésem. Előlre is koszi


A kerdesek:


1. Tudnatok par hasznos tippet adni? H milyen cuccok legyenek előnyben, hogy valogassam meg oket es stb.


2. Tudnatok Debrecenben ilyan boltokat mondani ahol lehet hippi cuccokat venni? Vagy webshop es mas varos is jo de Deb. Lenne a legjobb


Elore is kosziiiii C:



2016. júl. 24. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
??? Most akkor egyik napról másikra akarsz hippi lenni? Azért mert félsz, hogy mit gondolnak rólad a barátaid? Hát bocsi de tényleg, ha ezért veszed fel a stílust nem lehetsz "igazi hippi" mert abba beletartozik, hogy nem érdekel más véleménye. A ruháidat úgy válogasd ahogy neked tetszik, mert ha magadra kényszeríted a "hippiséget" nem leszel önmagad. Ha nem haragszol a kérdésért hány éves vagy? Azt gondoltam, hogy lány vagy mert a fiúk ritkán írnak ilyen témában...
2016. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem vmit félre értettél.A barátaim hatására jöttem arra rá hogy én ezt a stílust szeretném.A véleményeket amugy leszarom xd.
2016. júl. 24. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ismered-e a Pinterest nevű oldalt, ott például nagyon sok inspirációt találhatsz... pl ha beírod, hogy hippy Style vagy 60s fashion... Még mindig #1 válaszoló vagyok. Ha szeretnél még szívesen segítek. Tudok pár üzletet ha nem baj, hogy budapestiek.
2016. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában alegtöbb városban vannak ilyen ezoterikus boltok, ahol fütölőt meg Ganesha-szobrokat árulnak és nagyon aranyos néni a tulaj. Még nálunk is, pedig kisváros vagyunk. Na, ott lehet kapni sok ilyen stílusú ruhát, ebbe a boltba a legtöbbet Nepálból hozzák, kézzel készültek és nagyon jó minőségűek és kényelmesek. De szerencséd van, most divatosak ezek a lenge, bojtos felsők, szóval a legtöbb nagy ruhaboltban is találsz majd :)
2016. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigieknek. Ja es 1. Valaszolo, mikyen boltokat tudsz? Vagy esetleg privatba ramirnal? Koszi elolre is
2016. júl. 24. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A hippiség nem csak egy öltözködési stílus, hanem egy életérzés. Azt szoktam javasolni, hogy mindenki úgy öltözzön ahogy akar, DE ne egy életstílus ruházatát kövesse mert az egyszerűen szánalmas. Pl mikor valaki rockernek adja ki magát de még életében nem hallott rock zenét...

[link]

[link]


És könyörgöm írj már normálisan... Tudod mit mondanak a vok-ra... Vok = vagyok AGY nélkül!

2016. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!