Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lányok! Van valami...

Magas lányok! Van valami tippetek arra, hogy a nadrágok ne legyenek rövidek?

Figyelt kérdés
181 cm magas vagyok és szenvedek a nadrág vásárlással. Mivel elég vékony vagyok derékban 34-36-os nadrágot hordok. Viszont ezeknek a 90%-a túl rövid a lábamra. Nektek is vannak hasonló gondjaitok? Vagy csak nekem? Mit lehet ez ellen tenni?

2016. júl. 29. 16:32
 1/3 anonim válasza:
100%
Asos.com-ról tudsz rendelni, van egy "Tall" kolekció. Én mondjuk még csak ruhát vettem de tökéletes volt és nem lógott ki belőle a seggem :D
2016. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen magas vagyok, ilyen méretekkel, ugyanezzel a problémával. Néha kifogok elég hosszú nadrágokat, nemrég a Zarában, előtte a H&M-ben, igazából ami hosszú és és feszes, tök mindegy, hogy néz ki, és mennyibe kerül, veszem megfele, mert muszáj, na. :D Tehát elvétve találok, de ritka, internetről pedig nem igazán merek vásárolni, pont emiatt, de az első válaszolónak köszönöm, ránézek az oldalra, hátha. :) Esetleg még én azon gondolkozok, hogy megveszek egy 40-es nadrágot, az hosszúságban okés, aztán viszem varrónőhöz, de nem tudom mennyire lenne szép a bevarrás.
2016. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :) Mindenképpen kipróbálom ezt az oldalt.
2016. aug. 10. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!