Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ítéli el mindenki a...

Miért ítéli el mindenki a Tumblr stílust?

Figyelt kérdés
Mostanában sok lány öltözik ilyen Tumblr stílusú ruhákba, vesz fel ilyen stílusú kiegészítőket. Mégis sokan elítélik az olyan lányokat, akik Tumblr-grunge, hipster... stílusú ruhákat hordanak. És most nem azokra gondoltam, akik 24 órában magukat sajnáltatják, és azért vágják magukat, hogy lefotózhassák, hanem azokra, akik egyszerűen szeretnek így öltözködni. A Tumblr stílus alatt Tumblr-grunge,hipster, esetleg olyan lányokra gondoltam, akik Adidas cipőt, fekete csőgatyát és feliratos pólót hordanak.

2016. júl. 30. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A tumblr-ra gifeket szoktam csinálni. Milyen a tumblr stílus? Game of Thrones? Seinfeld? Sherlock?
2016. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
Az azért erős, hogy elítélik. De véleményem szerint azért nem szimpatizálnak velük sokan, mert ők egyedinek állítják be magukat mindezek ellenére. Egyszerű példa; oké, hogy úgy ahogy követsz egy stílust, attól még nem kötelező a fekete csőgatya, adidas superstar meg a foszöld kabát. Érted? Nincs semmi gond ezzel. Csak gáz. I guess. De nem szabadna ruha alapján ítélkezni :)
2016. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Tumblr stílus? xD Legyen csak simán grunge, meg hipster... És én nem vettem észre, hogy elítélik őket, de ha mégis az a mentalitás miatt lehet, hogy hűdekülönlegesek és kívülállók
2016. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
A tumblr egy közösségi oldal, el nem tudom képzelni, mi az a tumblr stílus.
2016. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom azért, mert egyedinek állítják be magukat, pedig valójában divatmajmok.
2016. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Azért van vele gond, mert divatból csinálják. Te magad is így mondod: Tumblr-grunge. Az ilyen stust viselő lányoknak fogalmuk sincs a grunge zenei irányzatról, csak divatból öltöznek így.
2016. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent ez csak Magyarorszagon van. Tumblr stilus. Az van, hogy rengeteg tini regisztral es 90% -ban ugyanolyan a bloguk, semmi egyedit nem posztolnak.

Kulfoldon teljesen mashogy neznek a Tumblr-re, mint itthon. A latokoruk tulnez az adidas superstaron, egy szep noi kormon, kaktuszokon meg mittudomen

2016. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem meg mindenki hordja azt, ami neki tetszik. Értem én, hogy sokan gáznak találják, ha sokan hasonló ruhákba járnak, mert akkor ők már nem egyediek, de könyörgöm mindenki saját magának feleljen meg és ne olyan embereknek, akik ez alapján ítélkeznek. Ja, és mondom ezt úgy, hogy én nem is így öltözködöm.
2016. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!