Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlotok egy...

Milyen ruhát ajánlotok egy születésnapi buliba? 17/f

Figyelt kérdés

Holnap este megyek egyik haverom szülinapi bulijába. Max 10-15 ember lesz, a buli az udvaron lesz tartva.

Van egy kisebb medence is, azt nem tudom lesz a fürdés.

Milyen ruhában menjek? Váltóruhát vigyek?



2016. aug. 3. 13:44
 1/10 anonim válasza:
42%
Valami jo kis kombot vegyel fel amiben jol erzed magad pl kedvenc gatyad kedvenc felsoddel a lenyeg h jol erezd magad benne meg passzoljon egymashoz
2016. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egy fekete hosszú szűk farmer és egy fehér póló, a pólóra rá egy kigombolt farmering? Ez jó lenne?

Váltóruhát vigyek?

2016. aug. 3. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Farmering csak akkor, ha fekete. Ha kék, akkor fehér póló plusz fekete farmer okés. Cipőnek meg tök mindegy, milyet, ez a stílusodtól is függ, mert ajánlhatnám neked itt az "elegáns kialakítású" férfi bőrcipőket, amiket én hordok, de valszeg te nem épp ilyenekben császkálsz, szóval nem éreznéd jól magad benne.

25/L

2016. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A farmering az kék. Akkor ehhez a szetthez ne vegyem fel? Cipőre pedig egy fehér Converse-ra gondoltam. Számítanom kéne azzal, hogy beledobnak, beleesek a medencébe? Vagy ilyen bulikon ez nem valószínű?
2016. aug. 3. 15:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Ó, a fekete nadrág-fehér póló és cipő ( bármennyire is nem szeretem a converseket ) nagyon jól fog mutatni! :)

Hát, esetleg meg is kérdezheted a házigazdát, hogy van-e esély medencés incidensekre. Nem tudom, férfiaknak mennyire kényelmetlen nadrág alá fürdőgatyát venni, ha esetleg nem az, akkor megpróbáltsz úgy is menni. Akkor ha elázol, nem lesz probléma.

De ez csak egy ötlet volt, ha kényelmetlen, akkor nehogy így merj menni, mert elrontja a bulit!

Jó szórakozást!

25/L

2016. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt mondják bármi megeshet. Hát szűk farmer alá elég kényelmetlen lenne fürdőnadrágot venni.


Akkor talán nem viszek váltóruhát, ha elázok majd megszáradok...

2016. aug. 3. 15:22
 7/10 BiTOPro97 ***** válasza:

Hogy senki ne öltözzél túl vagy alul, fekete-fehér + cipő + fürdőnadrág.


Fekete ing, alá fehér póló ha lezser a parti kigombolod, sötét vászon nadrág, és utcai bőr cipő - ne legyen mind három fekete. És alá jó légáteresztő fürdőnaci, és vigyél sima alsót váltásnak.

2016. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BiTOPro97 ***** válasza:
38%
ja és hosszú szárú fekete zokni, ha nem akarsz lábgombát
2016. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Farmerkabát helyett egy divat-zakó. (Tudod ami nem igazi öltöny csak olyasmi) 👖👟👕
2016. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Váltóruhát vigyél!
2016. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!