Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Írnátok tapasztalatokat...

Írnátok tapasztalatokat martens bakancsról?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy milyen a viselése,milyen hátrányotok/előnyötök volt vele és hogy melyik boltban lehet kapni.

2016. aug. 3. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Be kell fűzni, persze más bakancsokat is, de pl csizmához képest bonyolult. Acélbetétesnél jóval könnyebb (súlyra). A színesről nekem lepattogott a külső (lakk?) réteg. A sima bőr sokáig bírta. Széles lábfejem van, sokszor nehezen találok rá cipőt, a Martensnél ilyen gondom sose volt.
2016. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm(:
2016. aug. 3. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:

A Martens a leheto legjobb beruhazas ruhazkodas teren. 2-3 evre le van tudva a cipo lenyegeben. Betorni eleg kellemetlen, mert egy massziv ciporol van szo, de nekem se veletlenul van 3 par 3 szemesem es 2 par 8 szemesem. Abszolut ajanlom.

(Ja, persze a borapolot ne felejtsd el minden viseles elott)

2016. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cipőm volt. A méretet jól válaszd ki!
2016. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Pont akkorát mint kell vagy kisebbet/nagyobbat?
2016. aug. 4. 11:35
 6/10 anonim ***** válasza:
1460 és 1919 van, londonport.hu oldalon és boltban lehet kapni, hátrányom nem volt.
2016. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a londonportban Pesten vettem egy 1460-at egy hónapja. A nő azt mondta, hogy a kisebbet vegyem meg, mert jobban rásímul a lábamra. Amikor először felvettem nagyon szar volt, nyomott alig jött rám. A nyelvnél van egy lógó bőrdarab azt ilyen( nem jut eszembe milyen) ragasztóval fel kell ragasztani hogy ne nyomja a lábfejedet. Egy párszor már volt rajtam egyre kényelmesebb és imádom. Ja és bőrápolóval kezelni kell rendszeresen 22/F
2016. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm(:
2016. aug. 4. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon masszív, és ha betörted, akkor már kényelmes is, én nagyon szeretem Martens bakancsaimat, szerintem megérték az árukat. a Rákóczi úton van az Astoriánál egy Martens bolt, én ott vettem az enyémeket, igaz sok sok évvel ezelőtt. egy parám van velük, hogy a talpuk valahogy nem tapad jól, egy csempézett rámpán simán seggreül benne az ember. ez néha elég kellemetlen :(
2016. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nemtudom, hogy még aktuális-e de NAGYON JÓK, imádom egy van de még szeretnék többet venni (csakhát ha nem találsz épp egy leértékeltet és azt sajnos nem könnyű akkor néha elég borsos az áruk...) de sokáig bírja, kényelmes (miután betörted), nem ázik át, nem sül és nem fagy bele a lábad, szépek, és számodra fájdalommentesen bárkit úgy bokán tudsz rúgni, hogy 4 napig ne tudjon lábraállni XD
2016. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!