Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti figyeltek erre? (lent)

Lányok! Ti figyeltek erre? (lent)

Figyelt kérdés

Ti figyeltek rá, hogy a fehérneműitek harmóniában legyenek egymással?

Én konkrétan megőrülnék, ha lila-rózsaszín kombót kellene felvennem és ezt sokan furcsállják (barátnőkre gondolok, nem osztom meg mindenkivel, hogy mi van rajtam -a félreértések elkerülése végett-).


2016. aug. 4. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én nem. :D
2016. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Bugyiból szinte csak feketém van, plusz néhány fehér és testszínű (van pár színes is, de azt max a hálószobába veszem fel). A melltartó meg olyan, amilyet sikerül vennem, sajnos kevés jó, nem tudok válogatni.
2016. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem figyelek. Külön veszem a melltartókat és a bugyikat, és hát nem gyártanak ugyanolyanokat/ egymáshoz illőket. Olyan melltartót meg nem veszek amihez van bugyi, mert mindig tangával van összekötve én azt meg utálom.
2016. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sem, mert külön veszem a tangákat és külön a melltartókat és főként arra figyelek, hogy ne látszódjon át se a tangám se a melltartóm
2016. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Csak arra figyelek, hogy a felette levő ruhával ne legyen fura. Mondjuk felveszek egy testszínű melltartót a fehér pólóm alá, mert egy hupilila idétlenül mutatna. Alulra meg azt ami a kezem ügyébe esik, mert magas derekú farmer alatt teljesen mindegy milyen színe van a bugyimnak.
2016. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

annyiban, hogy fehér póló alá nem veszek neonrózaszínűt (mint pl ahogy buszon láttam: Egy csaj a fehér ünneplő blúza alá rikító neonpink melltartót vett... csodás vizuális élmény volt.

Fehér póló akkor vagy fehér vagy pedig testszínű melltartó.

Nadrágnál a fehér-fehér/testszínű érvényes itt is, egyébként ennél sem figyelek sosem. Én is magas derekú nacit hordok, így sosem látszik ki.

Viszont ha a barátomnál vagyok, és "fellépést" szervezek, akkor szoktam a színharmóniára figyelni. 21L

2016. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyekszem, de mivel nem szeretem a színes, cicomás fehérnemű csodákat, így egyszerű dolgom van. Ha mégse jön össze, mert mondjuk mosásban van, amit keresek, az sem a világvége.
2016. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!