Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A haspolos lanyok azert...

A haspolos lanyok azert hordanak olyan polot, hogy a fiuk felfigyeljenek a hasukra, ugye? Azt is szeretik, amikor megcsikizik a hasukat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyénfüggő, de szerintem a többség nem veszi jó néven az ilyesmit idegenektől.
2016. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
hogy függ össze a kettő?? én azért hordok haspólót, mert nekem tetszik, szerintem jól is áll, jól érzem magam benne és illik a stílusomhoz. nem azért veszem fel, hogy a fiúk megbámuljanak. a hasamat meg ne csikizze senki, pláne ne idegenek az utcán, mert annak k urva nagy pofon lesz s vége.
2016. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A lányok még mindig nem a fiúk kedvéért öltöznek bárhogy is, hanem mert nekik úgy tetszik.
2016. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Meglepi: a lányok nem azért vesznek fel ruhadarabokat, hogy megbámulja őket bárki.
2016. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A lanyok azert vesznek fel haspolot, amiben az egesz hasuk kilatszik, hogy soha senki ne nezzen a hasukra?

Akkor miert nem takarjak el???

Szerintem nem igaz, amit mondasz. Ha annyira nem akarnak, hogy lassak masok a hasukat, akkor nem olyan ruhat vennenek fel.

2016. aug. 5. 08:36
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarlak megbántani,de rohadtul nem azért veszünk fel haspolot. Sőt, fiatal lányként, nem igazán örülök annak, hogy az apám korúak bámulnak. És mindegy milyen ruhát veszünk fel, nem kell ahhoz haspolo.
2016. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

nem, hanem mert meleg van és kényelmes

17L

2016. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
58%
nem vallják be, de a lányoknak fontos hogy felfigyeljenek rájuk. szerintem gyakrabban csikizik meg őket, ha haspoló van rajtuk:D
2018. ápr. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!