Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az office shoesban eredeti...

Az office shoesban eredeti vans cipőket árulnak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb üzletláncokban nem árulnak hamis ruhákat.
2016. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
nem, hamisítják az amúgy is gagyi vansot..még a lacoste márkát se hamisítják, ha igen akkor egy zebrát raknak kb logónak..azon az oldalon minden eredeti :)
2016. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy #2-nek: a vansot igenis hamisítják.. meg a lacoste-ot is. de office shoesban eredeti van
2016. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hamisítják :D egy 10-15 ezrest minek hamisítanának? :D ennyi erővel az F&F ruhákat is hamisítják :D az os oldalon akciósan pl most is 5 ezerért meg tudod venni a vansot, nos ha mégis hamisítanák és megvenné azt valaki hát komolyan mondom az az ember a világ legnagyobb lúzere! a lacoste-ot cipőben kevésbé koppintják, párszor láttam ebayon, de az olyan hogy egy teljesen laikus is leveszi hogy kamu (teljesen más a krokodil) az airmax-et pl viszont profin hamisítják, azért mert eleve nagyon drága és nagyon menő lett
2016. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én már láttam hamisítvány vanst 4-5 ezer forintért:DDD én sem értem, ki veszi meg, de attól még hamisítják. kínában mindent hamisítanak kb.
2016. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt ne felejtsd viszont, hogy pl. a ralph laurent is gyártják kínában, a tommy hilfigert is, és azok eredetiek, a made in china felirat egyáltalán nem azt jelzi hogy kamu :D de jó el tudom végülis képzelni a kamu vansot, de nagyon kis tételben
2016. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vanslover válasza:
Igen, eredetit árulnak.
2016. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!