Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a flip-flop...

Mit gondoltok a flip-flop papucsok viseléséről? Nem kényelmetlen meg igénytelen utcára?

Figyelt kérdés
Strandra vagy kertbe oké, de ma már a fél ország utcára is hordja, fiúk is. Szerintem nagyon igénytelen dolog.

2016. aug. 5. 21:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A sarokmegtartós dolgot aláírom, hosszabb távon (2-3 km séta egyszerre) már érezni szoktam, hogy megfájdul a lábam.
2016. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%

én szeretem,kényelmes jól szellőzik és szép.

31/F


ja és lesz-@-rom hogy mások mit gondolnak.

2016. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
93%

én kedvelem főlleg ilyen herefonnyasztó melegben ami most épp nincs de,azért akad.

lányokon is szeretem.

2016. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
91%

Én hordom.

És most objeltíven nézem. Amenyiben nem zárt lálbelit visel valaki akkor retkes lesz a talpa(bár eddig én nem tapasztaltam)


Nem tartja sarkat:az ősember sarkát sem tartotta semmi,mégis itt vagyunk.


Jön egy eső és 17fok.van időjárás jelentés.


Nem meleg+ farmer:kinek a pap kinek a papné.


Nem lehet benne futni:nem is akarok,de ha nagyon kell megoldom.

2016. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
20%
Hát ezek olyan gyenge cáfolatok, mint lepkef.ng ellenszélben.
2016. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
29%
nyilván csak azok nem tartják igénytelennek, akik utcára is hordják. normális ember papucsban NEM megy ki utcára. ennyi erővel a kinyúlt mackódban is kimehetsz, mert kényelmes.
2016. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nagyon csúszós a talpuk, én ezért utcára nem hordom... ha esik egy kis eső, még aszfalton is meg lehet bennük csúszni! Arról nem beszélve, ha belépsz valahova, ahol csempe van, és még nedves a talpa!
2016. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
26%

Állítólag igényesnek számít ha bőrből van, finom kivitelű és drága. De sajnos attól még flip flop marad.


Ez olyan, mint hogy az aranyból készült wc csésze is csak arra való, hogy beleszaarjanak :D :D :D :D


Nekem mondjuk mára már tök érdektelen, hogy ki mit húz a lábára, de emlékszem, hogy egy időben engem is hogy irritált a sok kilátszó mezítlábujj, különösen fiúknál.


Én nem hordok ilyesmiket, de ha valakinek ez ennyire tetszik, hát viselje, ő dolga. ;)

2016. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Hu de el vannak itt sokan tevedve... a flip floppot nyugodtan lehet hordani utcara mert sokaknak kenyelmes viselet es melegben a legjobb. Sokat voltam tropusokon ott mindenki igy jar...ez csak a buta europaiaknak fura akik a cipot es a hosszugatyat eroltetik 35 fokban mert azt szoktak meg...

Semmi igenytelen nincs benne, az sokkal gazabb amikor leveszi valaki a szetizzadt cipojet es meg lehet fulladni

2020. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ja, mert az egész napos retkes láb az nem igénytelen?
2020. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!