Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha a kelleténél...

Mit csináljak, ha a kelleténél 1 számmal kisebb cipőt vettem a Decathlonban, amit emiatt kényelmetlen hordani?

Figyelt kérdés
Múlt szombaton vásároltam. Kicserélnék?

2016. febr. 8. 06:53
 1/8 anonim válasza:
Ha nem hordtad vagy nem làtszik a nyoma hordásnak, akkor kicserélik.
2016. febr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket,ha nem látszik,hogy hordtad,akkor kicserélhetik,nekem mondták,hogy vigyem be,és megnézik,csak anyum kidobta a blokkot...
2016. febr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na elvittem, és nem vették vissza a köcsögök! Azt mondták, hogy már hordtam, hát a nagy lófszt hordtam, az anyjuk pcsáját! Most az lesz, hogy tele fogom írni a netet, még YT videót is csinálok arról, hogy soha senki még véletlenül se vásároljon SEMMIT ezeknél! Azt hiszem, ez méltó bosszú lesz.


Azt kívánom, hogy menjenek csődbe minél előbb, és kínok közt dögöljön meg az összes dolgozójuk. De elsősorban és legfőképp az a mocskos büdös rib.nc, aki nem vette vissza a cipőt.


Most mégis a fszt fogok kezdeni azzal a cipővel, mi?????????


Fú, de megtaposnám benne azt a nőt...

2016. febr. 8. 18:28
 4/8 Feederimmortal válasza:
100%
Ha érzed, hogy kényelmetlen hordani, akkor valószínűleg hortad... én elég gyakran vásárolok az áruházaikban és nállam is sokszor fordult elő, hogy nem volt jó a méret, de sosem problémáztak. Ha kellett a pénzt is visszakaptam. Az előző megnyílvánulásod alapján inkább a Decathlonnak adok igazat..
2016. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Ha érzed, hogy kényelmetlen hordani, akkor valószínűleg hortad."


Ja, pár métert, ugyanis nem bírtam benne meglenni néhány percnél tovább. Ez aztán marha nagy indok arra, hogy ne vegyék vissza. Néznéd meg a talpát, nincs semmi baja.


A tegnapi kommentem hangvételéért elnézést kérek, az ideg hozta ki belőlem. Nem vagyok bunkó, alapvetően elég nyugis a természetem, csak van 1-2 olyan dolog, amivel ki lehet hozni a sodromból, mint pl. az, ha palira vesznek. Oké, vásárolj csak náluk továbbra is, de ne panaszkodj, ha egyszer majd te is jól befürdesz velük...

2016. febr. 9. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokan elfelejtik hogy nem köteles egyik üzlet se visszavenni olyan arut amely nem lett jó nem tetszik stb. Csak jofejsegbol teszik meg.

Ha meg volt hordva igenis ne vegyék vissza. Aztán vegye meg az akire jó teljes áron de már használtan?

Igaza volt a hölgynek.


Én is vittem cuccokat vissza de azok tényleg hordatlanok voltak és érdekes nem is kotekedtek.

2016. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak jófejségből? Na és mi a helyzet a törvény (v. rendelet, nem tudom) által biztosított elállási joggal? Fontolóra vettem a fogyasztóvédelem értesítését is, de nem érné meg a hercehurcát az a pár ezer forint. Inkább majd lebeszélek másokat, hogy náluk vásároljanak, azzal több borsot török az orruk alá.
2016. febr. 11. 07:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a törvény sem tud mit kezdeni a hülyékkel! Veled sem! Veszel egy számmal kisebb cipőt, amibe pár percet sem tudsz lenni. AKkor mégis ki a hülye? Tudod, én nem szoktam kisebb cipőket venni, és fel is szoktam próbálni, és nem volt még ilyen gondom. Persze a decathlon a hülye, mert nem szólt neked, hogy ne kisebb cipőt vegyél, és próbáld is fel.
2016. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!