Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a csajok folyton leírják,...

Ha a csajok folyton leírják, hogy maguknak öltöznek, akkor miért várják el a fiúktól, pasiktól, hogy nekik bejövősen, férfiasan stb öltözzenek?

Figyelt kérdés
A csajok öltözhetnek maguknak, amibe jól érzik magukat, de ha fiú vesz fel ami nem tucat és elegáns, netán vmi passzos, akkor elkönyvelik szánalmasnak, éretlennek, férfiatlannak, nem bejövősnek, aki nem igazi férfi.

2016. aug. 6. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért te a csajoknak öltözöl? Én azt hordom, ami kényelmes, meg ami tetszik. Ez most így meglepett...
2016. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden csaj max a saját faszijától vár el bármit is. Amúgy leszarja hogy rajtad mi van. Ha itt valaki felteszi kérdésnek, az tök más, mert a kérdező a csajok véleményére kíváncsi.

Szerintem egyébként aki férfiként ad a külsejére (= minimum képes kiválasztani a neki tetsző, megfelelő méretű, fazonú ruhadarabokat), az képes vonzó lenni. A probléma inkább az, ha tojik rá, és azt vesz fel amit épp talál. De ez esetben talán túlzás lenne azt állítani hogy magának öltözködik, mert igazából senkinek sem öltözködik.

2016. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én még nem hallottam ilyet. kb le van sz arva, hogy hogy öltöznek a fiúk. csak azt szokták megjegyezni ha szakadt, vagy ha csini, divatos fiú...

de egyébként fiúk ugyanúgy leb uzizzák azokat a fiúkat, akik tapadós nadrágot vesznek fel, sőt...

2016. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Akik itt válaszolnak, hihetetlenül sznobok.
2016. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem várja el senki hogy neki bejövősen öltözzön akármelyik fiú, mert nem érdekes. A lányokat annak a fiúnak az öltözködése szokta érdekelni, aki tetszik nekik, néha az övé sem.
2016. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért ebből a kevés hsz. is látni, hogy nem túl egyértelműen fogalmaztok. Mert máshol is általában leírjátok, hogy nem érdekel igazából ki hogy öltözik, de a másik mondatban már jönnek a "de" kezdetű ajánlgatások.

Szóval legyen igényes magára vki, meg öltözzön jól, lezserül. A többség ezért is jár közel egyformán, mert be "van lőve" egy-két öltözködési forma, amit elfogadnak, akár a párja vagy idegen.

Én magamnak öltözök egyedien is néha, kb fele fele arányban.

De ami döntő mégsem az mit hordok, vagy más, hanem amit egy másik válaszló írt nemrég egy fiús öltözködési kérdéshez; "de azért te is nézz ki mellé valahogy".

Szóval ha valaki alapból vonzó, akkor szinte bármit, még egy vicces szerelést is felvehet, de ha nem vonzó, akkor járhat úriemberhez méltó inges, vászonnadrágos,bőr vagy mokaszin cipőbe, akkor sem fognak vele nagyon foglalkozni.

2016. aug. 7. 11:33
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
"de ha nem vonzó, akkor járhat úriemberhez méltó inges, vászonnadrágos,bőr vagy mokaszin cipőbe, akkor sem fognak vele nagyon foglalkozni." de ha nem vonzó és nagyon jól öltözködik azzal eléggé kitűnhet pozitív irányban, felfigyelhetnek rá, főleg ha látszik az öltözködésén hogy pénzes
2016. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

a legtöbb férfi azért öltözködik egyformán, mert a férfi divat nincs sehol a nőihez képest. sokkal kevesebb a lehetőség. és a legtöbb férfit nem szokta aktívan foglalkoztatni az, hogy na most mit vegyek fel, hogy egyedien nézzek ki jól.

egy csinos, jó ruha pedig ugyanúgy segít egy ronda nőn, mint egy ronda férfin. inkább örülniük kéne, hogy ha már rondák, legalább van lehetőségük feljavítani magukat valahogy...

2016. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja tehát azért van ennyi egyforma, korcsoportok szerint,mert nincs választék, nem akarnak valami mást hordani stb.

Az pedig elég mellbevágó, hogy ha már valaki tényleg elegánsan öltözik, az vonzó azért is, mert pénzesnek tűnik.

Szerintem inkább azért nincs nagyon eltérő, egyedi öltözködés (most a rockereket vagy a katonai szerelésben járókat nem ide veszem), mert akkor nem vennék őket, engem komolyan, a tucat és a túl elegáns stílus ami elfogadható, bejövős.

2016. aug. 7. 17:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Van egy nagy réteg, akiknek csak a szokványos férfi öltözet az elfogadott, ha nagyon eltérőt vesz fel vki, vagy ami nem áll túl jól, akkor furcsán nézik és nem tudják komolyan venni.

Vannak akik egy belebújós félcipőst, vagy flip-flop papucsost, vagy nyáron teljes feketében járót, vagy sort rövidbe járót nem tud komolyan venni.

Vagy olvastam valahol, hogy a térdnél kivágott farmereseket megvetik egyesek.

És akkor még nem beszéltünk a nőies ruhaneműk hordásáról.

2016. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!