Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem kaptam visszaigazoló-email...

Nem kaptam visszaigazoló-emailt a rendelésemről. Valaki rendelt már SportDirectől?

Figyelt kérdés
Másfél hete rendeltem egy bakancsot a sportdirecttől, és nem érkezett visszaigazoló e-mail, de az árát a szállítással együtt levonták. Megbízható oldal,gondolom valami hiba történt, de ilyenkor mit kell tenni? E-mailt nem tudok írni mert szükséges hozzá a rendelési kód ami emailben kapok meg, de nem kaptam.

2016. aug. 8. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy felhívod őket, de az eleve butaság, ha előre utalsz...még a legmegbízhatóbb oldalaknál sem szoktam.
2016. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem írják a telefonszámot, csak e-mail, facebook és instagram,írtam nekik (kikerülve a rendelési kódot) 3 napon belül ígértek választ, de egyenlőre nagyon bosszant.
2016. aug. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!