Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-25 éves csajok, lányok! Ha...

20-25 éves csajok, lányok! Ha vesztek magatoknak valami szexibb ruhát, cipőt. , akkor azt meg szoktátok mutatni anyukátoknak? (ez inkább azoknak szólna, akik még szülőknél laknak) Vagy hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 14:53
 1/10 anonim válasza:
100%

Bár még nem vagy 20 de kicsit fura ez a kérdés.

Ha eddig megmutogattad meg jóban vagy anyáddal meg barátias a kapcsolatotok ÉS SZERETNÉD megmutatni, akkor megmutatod.

Ha eddig nem mutattad meg a ruháidat amit vettél és most sem látod értelmét akkor nem mutatod meg.

Nem az ő dolga, hogy mit veszel (akkor sem ha ő adta rá a pénzt esetleg), meg látni se fogja rajtad gondolom. Szerinted mások odamennek, hogy 'Anyaaa nézd vettem egy pár zoknit' ? Nem.

2016. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem vagyok 20* , bocsi elírtam
2016. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem mindig. Ok, én külön lakok, de sokszor hazamegyek látogatóba. Néha küldök neki képet róla, de van hogy nem, max, ha látja rajtam, kérdezi, hogy mikor vettem. Nem szokott belőle ügyet csinálni, 24 éves vagyok, olyan ruhát veszek magamnak, amilyet akarok. Még a szexisekért se szokott szólni, nem szokott izélni, hogy úúú, gyerekem, ez túl rövid, vagy túl kivágott, hanem ha úgy gondolja, hogy jól áll, akkor szokta mondani, hogy jól nézek ki, jó benne a fenekem, akármi :D :D jófej anyukám van.

Mondjuk fehérneműt, csipkekombinét, meg ilyeneket, nem szoktam neki mutogatni.

2016. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem szoktam megmutatni, amiket veszek magamnak, egész egyszerűen mert nem értem, miért tenném.
2016. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért kéne megmutatni?? nem titkolom, de direktbe nem is mutogatom.
2016. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Ez ihletett, vagy mindkettőt te írtad ki?

2016. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez a kérdés ihletett. Én se szoktam pl. megmutatni a ruháimat, ha valamit nagyon olcsó megveszek, azt megmutatom, de nem szoktam, nem szeretem megmutatni, mert az én anyukámmal az a helyet, hogy ami jól áll rajtam, dögös, ő arra azt mondja, hogy elmegy, amiben meg kövérebbnek mutatok, arra azt mondja, hogy wow, ez nagyon jól áll rajtad...
2016. aug. 9. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem lakom otthon, de járok haza. Ha épp valami olyan van rajtam, amit addig nem látott, akkor meg szokta anyukám kérdezni, hogy ezt most vetted? illetve meg is dicséri őket de így direktben nem mutogatom. Ritka kivétel pl. amikor bakancsot vettem és anyukám is nagyon kíváncsi volt rá, egyből mondta, hogy na muti a bakancsot :D

26/L

2016. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ha vásárolni vagyok, megkérdezi mit vettem de van mikor magamtól mutatom. Nálunk ez a szokás, örülünk ha a másik vesz valamit és örül neki.

Mondjuk szexi dolgokat nem igazán szoktam venni, egyszer vettem egy tangát aminek a hátulján volt egy masni az elején meg egy felirat, de azt is megmutattam. Nálunk ez sem tabu.

Bár mondjuk ebbe az is benne van, hogy ő nem tud eljönni velem vásárolgatni, nem tud tanácsot adni vagy nézelődni, így szívesen megmutatom az új szerzeményeim.

2016. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezi, hogy mit vettem akkor megmutatom. Ha valamit kifejezetten jó áron találok akkor "dicsekedni" is szoktam.

Egyébként nem számolok be minden új holmiról, de miért is tenném? később úgyis látja a mosásban, a szárítón és persze rajtam.

Szexibb alatt nem a dekoltált bőrruhát és közönséges förmedvényeket értem.

2016. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!