Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény a Perla - Divat &...

Vélemény a Perla - Divat & Stílus facebookos rendelős oldalról?

Figyelt kérdés
Tényleg megkapod amit rendelsz? Jó minőségűek a ruhák? Mennyi a szállítási idő?

2016. aug. 9. 15:17
1 2
 1/11 Ninalma válasza:
En is rendeltem sajnos 2 honapja de se csomag se valasz nincs. Megegy atvagos oldal.
2016. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Humbuk indokokkal engem is áltattak,hogy miért nincs még nálam a csomagom de mikor a pénzt kérem vissza eléggé elzárkóznak a válaszadástól!Ráadásul fenyegetőző és nagyképű az ismeretlen eladó!
2016. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
6.hete lesz holnap hogy rendeltem, en is mindenfele indokot kapok, hogy miert keshet ("karacsony elott vagyunk", stb). Nalatok mi a helyzet?
2016. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Még mindig semmi.Mostmár feltünően az üzenetemet sem olvassa el de nem hagyom annyiban.
2017. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Valakinek van új híre?

Én olyan esetben vagyok most,hogy követelem vissza a pénzem hiszen a megrendelt termékem 5 hónapja nem erkezett meg.A hölgyemény állítja,hogy ilyen nincs és biztos én hazudok.Közben kiderült,hogy várhatom a csomagom ha nem írt házszámot a megrendelésemhez.Ennek ellenére elvileg még mindig én hazudok és ami a legjobb,hogy perrel fenyeget.Nem kell okos agy,hogy ezt ki fogja jobban megszívni. 😂😂

2017. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

3. válaszoló vagyok.

Nekem visszautalta végül. Engem is fenyegetett perrel, de ne féljetek ettől. Mondtam neki tegye meg, mert én semmit nem tettem ő viszont rosszul járna. Na ezután édesanyámat vette a szájára. Én addig írtam neki míg végül vissza nem utalta a pénzt. Mellesleg neve megvan, bankszámlaszáma. Ha nem tette volna meg a visszautalást, én a rendőrséghez fordultam volna. Mellesleg kiderítettem, régebben egy másik rendelős oldala volt. Na ott is ugyanígy beetette a vásárlókat. Csak egy srác bemásolta kommentbe hogy a csaj miket írt neki és hogy hogy beszélt vele. Szerintem utánna nem sok rendelője akadt ott. Ezért indította ezt, tuti. :D Mellesleg az előző oldala La Papaya Rendelős Oldal néven futott, keressetek rá facebookon. A legutolsó posztolt kép alatt van a srác kommentje. Senkinek nem ajánlom, hogy valaha innen rendeljen! Nekem ez nagy lecke volt! Remélem segítettem a válaszommal. Ti hogy álltok? Mik a fejlemények?

2017. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sziasztok! Én megkaptam a terméket, ami nem lett jó. Jeleztem, azóta úgy jártam, ahogy egy véleményadó, vagyis feltűnően nem olvassák az üzeneteimet. :-). Bejelentettem az elállást, persze nem méltattak a válaszra. A megadott telefonszám "nem megfelelőség" miatt nem kapcsolható.
2017. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Írj neki addig, míg vissza nem ír! Ne hagyd annyiban. És ne félj ha feljelentéssel fenyeget, nem fog feljelenteni. :D De ha igen, akkor is ő szívja meg.. :D
2017. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én 3 hónapja utaltam neki,februárba azt írta utánakérdez! Azóta semmi,se ruha,se pénz... Aki vissza kapta a pénzt annak gratula,én májusban megyek haza Mo.ra akkor teszem meg a feljelentést!
2017. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok! Én közel fél éve rendelek rendszeresen a barátnőmmel és minden oké volt mindig! Egyszer volt, hogy szinten a karacsonyi postaterheltseg miatt kesett a csomag, de erre tudom, hogy meg orszagon belul is igy van, nemhogy kulfoldi csomagnal. Egyszer a meret nem stimmelt, kaptam csereterméket. Van hogy en is napokig probalom leadni a rendelesem mert nem kapjak meg az uzenetem,ezert inkabb atszoktam az e-mail irasra. Mindig tokeletes arut kaptam, sosem volt bajom. Szerintem akinek oroblemaja van irjon ismet nekik valamelyik feluleten, kizartnak tartom hogy ne oldjak meg a helyzetet, amelyik adminnal en beszelek, mindig segitokesz!
2017. márc. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!