Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám eladni a Zaras...

Hol tudnám eladni a Zaras kabátjaimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van kb 4-5 Zaras kabátom, amelyeket már nem hordok. Mindegyiket egy éven belül vettem, hibátlan állapotban vannak. Mivel sok kabátom van, ezért megválnék tőlük, van közülük olyan, amit max 1 hónapig hordtam még tavasszal.

Viszont mindegyik 20-30-35ezer Ft körüli, ezért olyan oldalt keresek, ahol legalább 10-20ezer Ft-ért el tudnám őket adni, hogy azért nekem is megérje valamennyire. Melyek ezek az oldalak? Esetleg ha turkálóba beadom, ott mennyit adnak érte? (Nem vagyok jártas ilyen dolgokban azért kérdem)

Válaszokat előre is köszi.

19/L



2016. aug. 13. 15:00
 1/6 anonim válasza:
Szerintem fotózd le és tedd fel egy hirdetőoldalra, mint például a Vatera, vagy a Jó fogás.hu.Remélem segítettem.
2016. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek a szóbanfordó kabátok, mielőtt valaki mondaná, a rózsaszín kabátom nem koszos, amikor a kép készült be volt törve a hátsó kamerám, ezért latszódnak apróbb foltok. Ha valakit érdekel, most már tudok felrakni jó minőségű fotót is!

2016. aug. 13. 15:08
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ, esetleg turiról valami infód nincs?
2016. aug. 13. 15:09
 4/6 anonim válasza:
Solymáron az Auchanba van egy turis. Ott próbáld meg.
2016. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gardróbcserén is el lehet adni értékesebb cuccokat is.Én is kíváncsi lennék rájuk, úgyhogy ha felteszed majd linkeld be.:)
2016. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolj bele hogy ezek a kabátok a leárazásokkor fél áron vagy jóval azalatt mennek ki szóval én azt mondom hogy ha az összesért kapsz 25000 akkor szerencsés vagy.

Az én 240 eurós, 72000 forintos kabátom eladnám de jó lenne ha 20000 kapnêk érte.

2016. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!