Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nők, milyen gyakran...

Csajok, nők, milyen gyakran vásároltok magatoknak és mennyi cuccot, valamint mennyi cipőtök, ruhanemütök van?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Rengeteg ruhám,cipőm,csizmám van.Havi 50-60ezret költök,imádom a hosszúszárú platformos csizmákat,várom a rossz időt hogy felvehessem.
2016. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden évszak elején ruhákból egy nagy bevásárlást tartok minden évben :) Azon kívül csak ritkábban járok ha valamire szükség van vagy nagyon megtetszik valami :) Elég sok ruhám, cipőm gyűlik össze így de ugye az előző évbem vásároltakat jóval kevésbé hordom
2016. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor van kedvem és/vagy időm. Szóval általában havonta egyszer végignézem a boltokat, és másik napon pedig turikat, esetleg bolhapiacozni is elmegyek. Cipőt évszakonként szoktam venni, 1-2 párat.
2016. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Párhavonta, illetve ha esetleg közben nagyon megtetszik ez-az.


Cipőm kb 17-20 pár van, ruhám annyira nem sok nagy része is inkább tavasz-ősz időszakoknak megfelelő illetve sportruházat.

Farmernadrágom van sok, ruhát, szoknyát, rövidnadrágot nem hordok egyáltalán, max alkalomra.

Igyekszem úgy vásárolni, hogy ha veszek valamit, valami mást kiselejtezek a már meglévő ruhatáramból, nem szeretem, ha túl sok cuccom vanfelhalmozva.

2016. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nyáron elkezdtem turizni, többször voltam egy héten és rengeteg új ruhám van, szinte teljesen kicserélődött a ruhatáram. Előtte csak akkor vettem valamit, ha szükségem volt rá.

Ha jól számolom, 9 pár cipőm van, ezek leginkább csizmák (csizma mániás vagyok sajnos:D). Általában akkor veszek cipőt, ha valamelyik elhasználódik és pótolni kell, vagy pedig a stílusomhoz illőt szeretnék (többféle stílusban szoktam öltözködni)

Fehérneműm nem sok van, abból ősszel fogok bevásárolni:)

2016. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!