Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hálóruhát tunikaként hordanátok?

Hálóruhát tunikaként hordanátok?

Figyelt kérdés
Vettem egy cuki mickey egeres felsőt. Sajna csak később vettem észre hogy hálóruha. A papirjára van ráirva. Ti hordanátok utcára?

2016. aug. 14. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Lattam mar ilyet. Kiderult hogy meglepett egy pszichiatriarol. Nem javaslom :)
2016. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
eleve nem hordanék semmi mikiegeres dolgot.
2016. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem, azért látni, hogy hálóruha vagy sem..
2016. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 évesen elmegy.
2016. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ...ha nem látszik rajta, hogy hálóruha, akkor szerintem fel lehet venni. Nekem is vannak olyan pizsama felsőim, amiket simán fel lehet venni utcára is, mondjuk nem szoktam mert nem azért vettem, hanem, hogy aludjak benne. Anyagában, fazonjában, mintájában sincsen bennük semmi különleges, olyanok mint egy akármilyen póló. Nyilván vannak olyan cuccok is, amiken látszik, hogy alvóruhák, de ha ez nem olyan és neked tetszik, szerinted jól néz ki, akkor szerintem nyugodtan vedd fel.
2016. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!