Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit véleménytek egy ilyen...

Mit véleménytek egy ilyen fiúról? Nem társkeresés!

Figyelt kérdés
Elég erőteljesen Metált hallgatok, leginkábbis csak azt, de ezt persze elég sokan nem is nézik ki belőlem mert nem mondom, hogy úgy nézek ki mint egy Páwa de azért öltözködésileg hajladozom a felé. De leginkábbis Rocker/Punk/Metalhead (kb mindegyik) ismerőseim vannak...

2016. aug. 15. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem érzed egyiket sem igazán életérzésnek, egyszerűen csak tetszik az a stílus és bejönnek az ilyen zenék. Legalábbis nekem ez jött le a leírásod alapján.

Nincs ezzel semmi baj, ilyen szeretnél lenni tehát így èrzed jól magad akkor pedig teljesen rendben van. Nem egy olyan ismerősöm van aki hasonlít rád bár nekik más öltözködési stílusuk van mint neked de rajtuk sem látszik hogy metált/rockot hallgat. És nagyon jó emberek.

Szóval szerintem azzel nincs probléma ha jól érzi magát az ember a bőrében.

2016. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Annyira felszínes vagy, hogy könnybe lábad a szemem.
2016. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1-ő köszönöm a válaszodat :) 2-es ha ennyiből levetted hogy felszínes vagyok gratulálok ... sajnos nem ismersz :'D na mindegy köszi :)
2016. aug. 15. 01:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen véleményem erről. Mindenki úgy öltözik és azt hallgat amit akar, nem kell összefüggnie a kettőnek. Más dolog az öltözködési stílus és az ízlésünk. Én pl bolondulok az 50-60-as évekért és rock zenét hallgatok, mégsem látszik egyik sem a külsőmön:))
2016. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: leírtad magadról azt, amit fontosnak gondolsz.
2016. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezel minket, mi a véleményünk rólad, a megadottak alapján igenis a felszínesség jön le... mert semmilyen lényeges, megragadható dolgot nem írtál le magadról, csupán azt, hogy milyen stílusú zene és öltözködés felé tendálsz.

Vannak persze biztosan olyanok, akiknek ezek borzasztó lényeges információk, és el tudják belőle dönteni, hogy vagány vagy-e (???), vagy jó fej vagy-e (???), vagy éppen aktuálisan divatosnak számítasz-e (???) de akadnak olyanok is (köztük én) akiknek ez csak wtf.

Ennyi "adatból" pontosan ennyi összkép alakulhat ki rólad, hogy felszínes vagy (a kérdést értelmezve, hogy mi a véleményem rólad). Persze a divat kategóriában valószínűsíthető, hogy inkább a külső megjelenésedről szeretnél véleményt, de akkor hogy keveredik ide az, hogy mit hallgatsz (nem édes mindegy?), az meg nesze semmi, fogd meg jól, hogy "Páwa felé hajladozol" (Új népdal van születőben?)

Szép napot :)

2016. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A zenei izlesedtol semmi sem fugg,mert ha szep vagy akkor bejossz az embereknek tok mindegy milyen zenet hallgatsz.Ha viszont ronda vagy akkor nem jossz be az embereknek,tok mindegy milyen zenet hallgatsz.Szoval a zenei stilusod semmit nem jelent.Remelem erted mit akarok ezzel mondani. 14/l
2016. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a kommrnteket :) Ez mondjuk az én hibám mert rosszul fogalmaztam de nekem egyáltalán nem ez a két dolog a fontos erre csak kiváncsi voltam ha fontos dolgot szeretnék megtudni magamról akkor olyasvalakit kérdezek aki ismer remélem értitek :) de tényleg köszönöm :D
2016. aug. 15. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne oltozz rockernek addig okes
2016. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!