Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az acélbetétes bakancsok...

Az acélbetétes bakancsok kényelmetlenek?

Figyelt kérdés
Egy acélbetétes steel bakancsot szeretnék, viszont mindig lebeszélnek róla a következő indokokkal: kényelmetlen, illetve télen nagyon hideg. Leírnátok a tapasztalataitokat?

2016. aug. 15. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Télen valóban hideg mivel van benne acél ami lehűti. Plusz jóval nehezebb mint egy átlag bakancs, ezért kényelmetlen is lehet ha nem vagy hozzászokva. Ezen kívül semmi gond vele.
2016. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szó klasszikus értelmében szerintem sem lehet kényelmesnek nevezni, de a maga nemében, mint acélos, nem olyan rossz. A magasabbak (15-20 soros) nyilván nehezek is, hiszen jó nagy darabok, ám ez csak megszokás kérdése. Télen azért a fázósabbaknak gondjuk lehet az orrának az áthűlése miatt, az acél nem egy jó hőszigetelő. De két vékonyabb, vagy egy vastagabb zokni ezt is orvosolhatja. A Steel minősége inkább az, amin lehet(ne) vitatkozni...
2016. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kényelmetlen, ha megszokod még nem is tűnik olyan nehéznek. A lábadat viszont jól megtartja. Meg a steelnek jó a talpa a hóban. Én nem éreztem még, hogy hideg lenne.
2016. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kényelmetlen. Egy jó talpbetéttel nagyon is kényelmes. Én télen is hordtam 10 soros Shelly's-t. Viszont egy katonai pl. Bundeswehr marhabőr béléses bakancs ezerszer jobb télen-nyáron.
2016. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 soros steelem van. Először nagyon fura, de párszor felveszed megszokod. Nem kényelmetlen. Én nem is szoktam fázni benne. Amikor egyszer bejártam 5 játszóteret és felmásztam a mászókára meg ilyenek kicsit feltörte a bokám, de hamar begyógyult. Szerintem nagyon jó kis bakancs. :D
2017. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!