Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet azzal csajozni ha...

Lehet azzal csajozni ha Calvin Klein boxert hordok? Csak mert az én korosztályomban szinte az összes csaj szereti Justin Biebert és ugye ő a Calvin Klein reklámarca. (13 éves vagyok)

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 23:10
 1/7 anonim válasza:
97%

Na és hogy akarsz ezzel csajozni? Mindenkinek letolod a nadrágod, hogy : Hé, nekem calvin-es alsóm van!

:D nem értem hogyan képzeled ezt :'D inkább nőlj fel öcsi, növessz észt és intelligenciát és azzal menj csajozni ;) (nem rosszból, de ne égesd magad ilyesmivel)

2016. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de senkit sem érdekel a boxered. Nem azért fognak menni a csajok, mert kivillan a CK naci. Sőt, az ilyen már inkább nevetséges!
2016. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon nem érdekel hogy milyen a boxered.Persze van olyan ezt biztosan tudom akinek ez imponálna mert az nem a legolcsóbb márka.Meg amúgy jól néz ki de emiatt senkivel nem állnék le ismerkedni , hogy hé: neked Calvin K-s a boxered? 😂😂😂Menjmár.....16/L
2016. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Ciki vagy sem, de engem érdekel. Nem zavar ha nem az van rajtad, de valahogy akkor is vonzóbb. 13/l
2016. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Omg, ez nagyon dedós felfogás. Meg ne azért szeressen egy lány mert egy nagy kedvencéhez hasonló ruhadarabokat hordasz, mert nem önmagadért szeret!

Kommentelő kislánynak: Változtass felfogást s ne kedvenc nyomidra akard varázsolni a pasikat. +18 as témában meg elárulom: Lehet akármilyen boxere valakinek ha nincs mit elrakni benne x'D

Meg ha számodra szexy valaki (az arc, haj, testalkat, testtartás s a belső szépségei) de ratyi a boxere akkor szóba se állsz vele?


Ovis gyülekező gyakorikérdésen...

X'D jót röhögtem már a magatok féle korosztály kiírásain.


23-N

2016. nov. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah, meg egy rendes srác nem lehúzott gatyával járkál. Az értelmes lány a seggedet a gatyában nézi nem pedig a lehúzott naci alatt lévő alsóneműt.

Inkább a testednek adj formát kis edzéssel, minthogy olyan alsót vegyél fel ami nem felel meg neked (esetleg szr odalant)

2016. nov. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Következő kérdésed mi lesz? Hogy elég-e 14cm-es pénisz a lányoknak?
2016. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!