Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy márkás farmernél a márkaje...

Egy márkás farmernél a márkajelzést vagy a minőséget fizetjük meg?

Figyelt kérdés
Azaz megéri-e márkás farmert venni?

2016. aug. 17. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Márka = Minőség, elviekben . Próba szerencse, volt már Levis 501-em pár hónap alatt szétrepedt .
2016. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Márka

Egy 100.000 papucsban mi lehet olyan minőségi hogy annyit ér? Mi lehet ez az extrém minőség?

2016. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Is is . Dolcsegabonát egyéb luxus félét nem vennék , MUSTANG LEVIS már megéri. 9 évig bírta az 501-esem és melóztam benne 12 órákat . Volt török leárazott KENVELO , az vékonyabb volt gyenge varrással 3 év alatt lefeslett . Elégedett vagyok a SAXOval is . Ki lehet néha fogni névtelent is ami bírja , de a gagyik és hamisítványok nem érnek semmit sem .
2016. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kínai nadrágok is 4-5 ezer forintba kerülnek, reméltem, hogy ha pár ezret hozzáadok, akkor valami tartósabbat tudok venni. Hol érdemes akkor vásárolni?
2016. aug. 17. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, nem párezer lenne a különbség.
2016. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sima farmer amik máshol vannak 8-től kezdődnek divatosabb helyen pedig 12-22 is lehet egy farmer és ez még nem drága... határ a csillagos ég...
2016. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!