Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy egyre több...

Miért van az, hogy egyre több női pillantást kapok a ruházatom megváltoztatása után?

Figyelt kérdés
Régen sima pólókban járkáltam mackó nadrág sima semmi extra fekete cipő . Akkoriban nem vettem észre,hogy kapom a pillantásokat ,de miután a pólót lecseréltem színes ingekre több a pillantás női részről. A rövidnadrág maradt ,de a fekete cipőmet lecseréltem 16 ezres fekete cipőre kék erős kék színű fűzőre többen észrevettek már és a csajok pillantása végigjárta az egész testemet :) Miért van ez ? 162 cm vagyok semmi extra nincsen a testalkatommal átlagos fickó szomszéd srác kategória csak nem tudom,hogy most ez mi ? Miért kapok több pillantást nőktől ? Köze lehet ennek a ruházatom változásának ?

2016. aug. 17. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen volt a régi fekete cipőd? és az új milyen?
2016. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A régi az csak piaci cipő volt pár ezer forintos . Az új az Adidas a kék fűzős!
2016. aug. 17. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ing csinosabb, mint a póló és a mackó.
2016. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg elegánsabb, igényesebb a kinézeted mint régebben.
2016. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is erre tudok csak gondolni ahogy ti gondolkodtok !
2016. aug. 17. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed, hogy jobb a 16ezres cipőd a régitől, és ezt szerinted más is észreveszi. Pedig semmivel sem jobb valószínűleg, csak te azt hiszed és ez önbizalmat, magabiztosságot ad neked. Ezt viszont látni lehet rajtad, és ezt veszik észre.
2016. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mármint ? A nők észreveszik az önbizalmat ? Jó persze önbizalmam eddig nem volt meg és több nőt figyelek meg én is :D
2016. aug. 18. 09:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért, te melyik nőt nézed meg előbb, aki magassarkúban és miniszoknyában van vagy aki macinaciban? :D
2016. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Macinadrád :D Mivel az első számomra prosti stílus és ki akarna egy prosti stílusú lánnyal összejönni ? Én tutira nem !
2016. aug. 19. 09:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Már miért lenne prostis a magassarkú szoknyával? Például ezek sem jönne be?

[link]

[link]

2016. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!