Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha a 70-es körmére...

Mit tegyek, ha a 70-es körméretű melltartó bő rám? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval nem nagy rám amúgy a melltartó, de a mell alatti körméretem 66-67 cm és hiába teszem a legkisebb kapcsára a 70-esnek, még úgy is bő. Tudom nagyon jól, hogy akkor kisebb kell, de rendes melltartóból nincsen 65A, sem pedig 65B (nekem a kettő közül kéne valamelyik-változó). Ha láttam ilyet, az többnyire vagy egy réteg anyag volt, amit kár melltartónak nevezni, mert kb minden átlátszik rajta vagy pedig extra szivacsos (amilyeneket a lapos lányok szeretnek). Én nem akarom nagyobbnak mutatni a melleimet, meg azokba a csöppnyi szivacsokba van hogy bele sem férek. A toppokat már nem érzem elégnek, mert azok is túl vékonyak és nem is tartanak rendesen. Vannak sporttopjaim (kapocs nélküli sportmelltartó) és azok nagyon kényelmesek, de úgy gondoltam, hogy azokat csak sportoláshoz használnám. Lehet, hpgy inkább ezeket kéne hordjam?

14/L



2016. aug. 17. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet esetleg kisebbre varrni is.
2016. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Markasabbakbol kapsz normalisat ilyen meretben, de eleg dragak. Intimissimi, triumph pl.
2016. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kisebbre varrtam.
2016. aug. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kicsit kisebbre varrjad. Segített nekem is.
2016. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!