Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek? 13/L

Hogyan öltözködjek? 13/L

Figyelt kérdés
Szeretnék divatosabban öltözni, milyen alapdarabokat es honnan vegyek? Altalaban innen vasarolok: C&A, Takko, Terranova, Tailly Wejil(bocsi ha nem jol irtam ), neha H&M, neha kinaiban. Tudnatok linket kuldeni hogy szerintetek milyen alapdarabokat vegyek amit felvehetek ennyi idosen. Stilusom: fekete bordzseki, neha lyukas de altalaban sima farmer, Adidas superstar, valamilyen egyszerubb polo.kb. igy szoktam suliba menni. Koszonom a valaszokat elore is!!! Ui.: bocsi telefonnal irtam, es negativ valaszokat kerlek titeket keruljuk el mert nem vagyok kivancsi szidkozodo valaszokra hogy minek foglalkozom ezzel...jo valaszokert zoldkez megy ! ^^ :*

2016. aug. 22. 23:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Divatosabban vagy ugy mint mindenki mas?:)
2016. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az a lényeg,hogy ne túl felnőttes/kivágott darabokat vegyél.Próbáld meg úgy kiválogatni a ruhákat,hogy a korodnak megfelelő legyen.Például szerintem egy világoskék farmer aminek az alját picit felhajtod,egy fehér hosszított pólóval a Superstaroddal egy Adidas Snapback-el tökéletes választás lehet. :)
2016. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsonok koszi!!
2016. aug. 23. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel azokban a boltokban ahol Te vasarolni szoktal, divatos ruhak vannak (mert divatos a bolt es akkor ha sokan vasarolnak onnan, a ruhak is divatba kerulnek), ezert alapvetoen nem hiszem hogy valtoztatni kene az oltozkodeseden ahhoz, hogy divatos legyel. Szerintem se probalj tul felnottes darabokat valasztani, inkabb az egyszeru mellett donts. Meg persze ami tetszik Neked. Nezegetheted azoknak a boltoknak az ujsagjait, amikbol vasarolsz, es ott a modellek outfitjeit...ha valamelyik megtetszik, legalabb biztosan tudod, hogy honnan lehet megvenni es azt is latod, hogy mennyire neznek ki jol egyutt. (A Takkonak biztosan van ilyen ujsagja a neten is, a C&Anak meg a H&Mnek azt hiszem csak a boltokban)
2016. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!