Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyekmost megyek új...

Mit tegyekmost megyek új suliba és menő lány szeretnék lenni akit imádnak a pasik, hogyan öltözködjek, milyen táskát vegyek magamnak? 14/L

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 23:48
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem csak add önmagad! :) Ha beszerzel néhány új cuccot, ami illik a személyiségedhez, akkor mindenkinek szimpibb leszel!
2016. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Le lehet pontozni,de szerintem ne akarj menő lány lenni,se olyan akit "imádnak a pasik"azokat a lányokat nagy valószínűséggel nem komoly kapcsolat miatt rajongják körbe.
2016. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Szia! Nézd meg ezt az animét.

[link]

2016. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
És ha elfogadsz még egy jó tanácsot, ne a menyiségre menj, hanem a minőségre! Na akkor leszel a legmenőbb!
2016. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha tipikus "menő lány" akarsz lenni akkor adidas superstar/vans/slip on/alacsony szárú converse, fekete szaggatott térdű gatya/boyfriend gatya/magas derekú farmer (nyáron persze a rövid verzió), szűk felső, vasalt haj/half bun/dutch braid és mondjuk fekete műbőr hátizsák (amilyen a H&M-ben, Pull&Bearben is van...).

De egyébként mindenképp vedd figyelembe, hogy milyen az alakod, mik az "erősségeid", amiket ki akarsz emelni magadon, és aszerint öltözködj. Lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben/ruháidban, mert akkor jó lesz a kisugárzásod, és ezt mindig észreveszik a pasik.

Fent úgymond "alapdarabokat" írtam, de ne vegyél meg semmit csak azért, mert divat. Ezt most nem azért írom, mert "azegyéniségamenőblablabla", hanem mert sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mi áll jól nekik, és olyasmit próbálnak meg hordani, amitől csak előnytelenek lesznek, és ez csak ront a helyzeten.

Azt is helyesen írták előttem, hogy inkább menj a minőségre, mintsem a mennyiségre. Persze ne két ruhád legyen, meg nem muszáj, hogy az egész szekrényed méregdrága cuccokkal legyen tele, de tanulj meg ügyesen kombinálni.

Ha pedig ennyire nem tudod, miket hordj, nézegesd a lookbook.nu-t vagy mások instagramját, akiknek esetleg tetszik a stílusuk..k

2016. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítsèget! Nagyon sokat segítettetek!
2016. aug. 11. 01:57
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
ha már így kérdezni kell ezt, akkor esélytelen, mert gondolom full lúzer vagy, ha ilyen kérdést felteszel.
2016. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha olyan tipikus amcsi filmes menő lány akarsz lenni, az csak az amerikai filmekben létezik, nincs ilyen méhkirálynő a sulikban, legalábbis a mi sulinkban nincs. Viszont ha simán népszerű akarsz lenni, akinek keresik a társaságát ahhoz jó kisugárzás kell, nyitottság, különlegesség.

Nálunk van egy két lány, akik mindig feltűnően erőlködnek, hogy a középpontba legyenek, de általában pont ők azok, akiket senki sem vesz komolyan.

2016. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Én menő voltam a fiúk körrébe pedig nem voltam tipikus plázás lány magamat öltözködés téren átlag voltam csak jó humorum volt meg kedves voltam plusz küzdö sportot üztem... Ami rossz volt hogy ha a fiúk körébe sikeres vagy menő fenn áll a veszély ami nállam volt hogy a csajok fujjnak rád...
2016. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Lúzerekből nem lesz menő. Márpedig aki ilyen kérdést tesz fel az lúzer. Nem is kicsit. Azt hiszed menő leszel ruháktól? Azt hiszed egy pasit ez érdekel? Pont nem... kislány vagy még aki álomvilágban él, az ilyeneket a pasik pont nem szeretik, max ha elég jó tested van akkor egyéjszakásnak bevállalnának. De komolyabban semmi. Ha komolyabbat akarsz akkor neked is komolyabbnak kéne lenni, nem menőnek.
2016. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!