Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minden reggel 15 percet vagy...

Kíváncsi elefánt01 kérdése:

Minden reggel 15 percet vagy többet ülök a ruhaszekrényem előtt azon gondolkozva hogy mit vegyek fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig kiabál hogy 20 percet adok az öltözködésre az 5 perc helyett. Mit javasolsz?
2016. aug. 23. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Este döntsd el mit veszel fel másnap, és akkor reggel nem fog ezzel telni az idő.
2016. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nem tudsz gyorsabb lenni egyszer mikor van időd állíts össze szetteket, írd fel őket, oszd be meg ilyesmi. Mondjuk hétvégénként arra a hétre. és akkor reggel csak fel kell venned. Ha az a baj hogy mihez van hangulatod azt is be tudod rendszerezni melyik hangulatodhoz melyik :D nevezz ki ennek esetleg egy füzetet. Én régen csináltam ilyet és nekem bejött :)
2016. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 23. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy kevés az alapdarabot? Azokat sokkal könnyebb variálni,hamarább megvan egy szett.:) Én is mindig ilyen voltam régen,de egy jó ideje már lefekvés előtt kiválasztom,reggel meg csak felveszem.:) A hangulatom meg általában 1 éjszaka alatt nem változik.:)
2016. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kelj fel 15 perccel hamarabb.
2016. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!