Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez rockeres oltozeknek jo,...

Ez rockeres oltozeknek jo, vagy inkabb homis?

Figyelt kérdés

Eloszor is: 15F

A rock enekeseken szoktam latni skinny\super skinny fekete farmert, szurke\fekete\barna poloval, ciponek fekete hosszuszaru converse...vagy tudnatok ajanlani rocker feleseges oltozkodest halalfejek es szegecsek nelkul? Elore is koszonom!



2016. aug. 23. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most ha jól értelmezem, nem akarsz rockernek kinézni, csak vagányabb, vadabb stílust szeretnél?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mehet a fekete tornacipő, Vans vagy bármi ilyesmi. Télen a fűzős csizma (nem acélbetétes)

Farmert is nyugodtan belecsempészhetsz, akár nadrág akár dzseki formájában. Ha egy kicsit szaggatva is van, még királyabb.

A super skinny gatyákat, könyörgöm kerüld, senki nem kíváncsi a kidudorodó dolgokra...:D

Nyugodtan vihetsz bele színes darabokat vagy fehéret is, de tökéletes a szürke, fekete, barna színek is ahogy írtad.

Bőrkabát szerintem szintén alap darab, mindkét nemnek nagyon jól áll egy divatosabb fazon és szinte bármilyen szettbe bele lehet építeni.

2016. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a válaszod, sokat segített! Viszont, én rocker vagyok, csak nemszeretem a halálfejes, szegecses dolgokat.:) Viszont a super skinny nadrágban nemértem mi dudorodik, mondjuk még életemben nem volt rajtam, de pl ezen:

[link]

nem látom, hogy dudorodna valahol:D

2016. aug. 23. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó így is.:) De jöhetnek a flanel ingek, bandás pólók (persze csak olyan amilyet szoktal hallgatni)

15/L Punk-Rocker

2016. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ömmm hát szerintem az ízlésem elég érdekes: Asking Alexandria, Pierce The Veil, Sleeping With Sirens, Bullet for my Valentine, Bring Me The Horizon, Hollywood Undead, Skillet, Three Days Grace, Slipknotot is elhallgatgatom, Suicide Silence-tol pár szám, Nirvana, Motionless In White, Linkin Park, Road, Depresszió, Fit For Rivals, Halestorm, Falling In Reverse, Black Veil Brides, Andy Black,Breaking Benjamin, Rise Against
2016. aug. 23. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. A tesóm is atom metálos aztán sima fekete csőfarmert meg fekete inget hord tornacipővel. Ő szereti a szegecseket de inkább ékszerek formájában hordja, nem a ruháján. Nem mindenkinek tetszenek a koponyák.
2016. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha azt hordanád ami tetszik és kész? Én rocker vagyok 8 éves korom óta, de attól még nem aszerint öltözök, hanem aszerint hogy épp nekem mi tetszik... ez meg igen változó.
2016. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

"Viszont, én rocker vagyok, csak nemszeretem a halálfejes, szegecses dolgokat." Bearanyoztad a napomat röhögésileg, köszke! Amúgy meg viseld azokat a ruhákat amikben jól érzed magad, ne idegenek véleménye alapján öltöködj már...

L/Metalhead

2016. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
előző válaszoló erre mondják hogy "cringe"
2016. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs a super skinny farmerokkal, főleg ami bokánál meg fenéken is feszes, mert legalább jó segget csinál, ha ráfeszül. :) Az a tök gáz, hogy egy csomó fiúnak lóg a seggén a gatya. Úgyhogy nyugodtan felveheted a super skinnyt, jól fog állni. :)
2016. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!