Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cípőröl?

Figyelt kérdés

[link]


Elvileg Adias márka , az nekem oké hogy rávan irva de az anyagára lennék kíváncsi , hogy meddig birja , ha valakinek van tapasztalata róla.


2016. aug. 24. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek,ha fizetnének sem venném fel! Maximum a fekete,egyszerű változatát,de azt is csak "fogadásból"! Szerintem egy kisebb harmattól úszni fogsz a vízbe,szóval én őszre nem venném(ha tetszene),max. tavaszra!
2016. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez mi? :D

Olyan mintha nagyanyám régi padlószőnyegéből csinálták volna. :D Igazi retro az már tuti!

Ennyi pénzért inkább egy divatosabb cipőt.

2016. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kérdés teljesen felesleges.


Nem mi fogjuk a cipőt hordani, hanem te, ha neked tetszik, akkor meg mit érdekel téged a másik véleménye?

Ha mindig azzal leszel elfoglalva, hogy a másik mit gondol rólad sose lesz saját életed.

2016. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem való őszi, esős időbe. Nekem egyébként tetszik maga a cipő és a színe is. :)
2016. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vastag a talpa, és szellős.

Nekem ugyan ilyen van, csak kínaiban vettem, de hidd el tényleg nagyon jó.

2016. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nincs 1300 dollárod cipőre (ugyanis az eredeti Adidas annyi alsóhangon), akkor ne vegyél ilyet, mert amit a fészbukon hirdetnek 20 ezerért az silány hamisítvány. szóval itt gyk-n tapasztalatot sem fogsz róla hallani, mert aki $1300-ért vesz cipőt, nem hiszem, hogy ezt a weboldalt böngészi:D
2016. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
meg ezeket a yeezyket amúgy sem a fogyasztói piacra gyártják, hanem kanye west ismerősei hordanak ilyet. azért yeezy 350, mert 350 van belőle, abból eladásra szánva nincs olyan sok, azért kerül ennyibe.
2016. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2, retro?? Ne röhögtess! Régen nem vettek fel ilyen ocsmányságokat, ez csak manapság lett divat. :"D


EZEK pl. retrók:


[link]


[link]

2016. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem ezek nemtetszenek amit az utolsó válaszoló írt
2016. aug. 25. 13:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt a 2. válaszolónak írtam, nem kell foglalkozni vele. :)
2016. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!