Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak a templomi szertartáson...

Csak a templomi szertartáson nem, vagy a lagziban se szabad fehérbe öltözni egy vendégnek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 02:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
sehol sem, hisz a fehér a menyasszony színe
2016. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Esküvőre nem veszünk fel pirosat, feketét és fehéret. Sehova.
2016. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Jajj, hagyjuk már ezt az ódivatú marhaságot!

A legtöbb ún. "lagzi" nem másról, mint a pénzbegyűjtésről szól, akkor meg had vegyek már fel olyan színű ruhát, amit én szeretnék.

Hidd el, az én fekete Hugo Boss, vagy Escada ruhám százszor elegánsabb, mint a parasztfalván viselt habos-babos báliruhák.

2 hete voltam egy egyetemi csoporttársam esküvőjén - nagyon vidéken. Hát őszintén? Sírni lett volna kedvem a ruhák láttán.

2016. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
#3 Parasztfalván meg azóta is a magától elszállt fővárosin nevetnek :)
2016. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Neeee 3-mas ezt komolyan gondolod?:'DDD Elhiheted, hogy a normális emberek meg rajtad nevetnek.Istenem xddd
2016. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
5: Ha a lakossági vörösre festett, száz kilós Icanénik rajtam nevetnek, annak csak örülni tudok. Nagy baj lenne, ha nem így lenne, mert akkor az azt jelentené, velem van a gond.
2016. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Na, de vidéken más az értékrend, mások az anyagi lehetőségek is. Szerinted a 100 kilós Ica néni (aki valószínűleg már most többet dolgozott életében, mint te valaha fogsz, és valószínűleg az életben nem fog annyit keresni, amennyi neked eddig jutott) mire értékelne egy Hugo Boss ruhát? Szerinted őt ez érdekli. Mert téged ez érdekel, az világos. Ő meg valószínűleg evett egy jót, és jól érezte magát a maga egyszerűségében. Picit próbáld meg más emberek szemszögéből is nézni a világot.
2016. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Te is olvastad a life.hu-n (és egyéb hasonló oldalakon) található esküvői marhaság cikket?
2016. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az a problémám hogy Szombaton megyek esküvőre.

Még soha nem voltam esküvőn ezért nem igazán tudtam hogy vannak ilyen illem szabályok, ezért hát megrendeltem egy rövid fehér jumpsuit-ot. És hát igen, ezután tudtam meg hogy tilos fehérbe mennem :D Nem vagyok az a nagyon kiöltözős típus, ezért ezen kívül van két fekete miniruhám és annyi. Hát elég szar a helyzet :D

2016. aug. 26. 00:21
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
7: Nincs ezzel gond, csak akkor hagyjuk az ilyen "esküvőre nem veszünk fel pirosat, feketét meg fehéret" színvonalú marhaságokat.
2016. aug. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!