Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi az a maximális összeg,...

Mennyi az a maximális összeg, amit kiadnátok: ruhára, cipőre, táskára, ékszerre, kozmetikumra, parfümre?

Figyelt kérdés
Milyen árat sokalltok, és mi az, ami még szerintetek belefér, nem csak felesleges rongyrázás?

2016. aug. 26. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ruha: turiban vásárolok, kivéve fehérnemű, néha farmer. Szóval legyen minél olcsóbb...

Cipő: ezt is szoktam turiban venni, de egy tényleg minőségi új darabért kb 30 ezret hajlandó lennék kiadni, ha nagyon tetszik. Persze csak akkor ha tényleg szükségem van rá.

Táska: ha beleszeretek, akkor max 5000

Ékszer: nem vásárolok újakat, elég ami van

Kozmetikum: hát ez trükkös, mert ha tudnám 1000%-ra hogy jó a bőrömnek, akkor kiadnék 8-10.000-et is (arckrémre), viszont ilyen árfekvésben nem fogok kísérletezni. Így ha néha veszek valamit, az általában a legolcsóbb termék, de minimális mennyiségeket használok kevés féléből.

Parfüm: a lélektani határ kb 20.000Ft, de ahhoz már alkalom kell (szülinap). Ez amolyan hobbi nálam, erre hajlandó vagyok pénzt kiadni.

2016. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Kozmetikum, smink: erre nem sajnálom a pénzt, krémmánia alapján vásárolok, Cliniquet is akár

Cipő, ruha: outletekben szoktam vásárolni, itt hibás termékeket lehet kapni, amik márkásak, ill. most vannak a jó kis leárazások. Cipőre, kabátra, és mindenre ami bőrből van, nem sajnálom a pénzt. Egy szezonban mindig Egy cipőt hordok, tönkre is megy, a garancia lejárta előtt. (CCC, Deichman)

Ékszerre nem nagyon költök, vagy ha valami tetszik, megveszem ebayen

2016. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

hát attól függ. Úgy általában 20 ezer körül van ez az összeg. Pl egy hétköznapi ruhára nem adnék ennyit. De ha kell kosztüm, amit alkalmakkor majd felvehetek, akkor kiadok érte annyit.

Cipőnél is ez van. Anno a Dechatlonban vettem egy túracsizmát, de a végén téli cipőként végezte, mert meleg volt és vízálló és nem csúszott a talpa.

2016. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ciponel 15-20 ezer, hetkoznapi ruhanal 5-6 ezer, farmernel 10-12 ezer, kabatom volt mar 30+ ezres is, kozmetikumoknal meg olyan 8 ezer max, taskara 3-5 ezer (ugyis hamar tonkre megy, mert nagyon sok cuccom van, egesz nap hurcolom, egyet hasznalok csak egyszerre, piacon vannak szepek ennyiert) , ekszerre hat ha bizsura gondolsz, akkor olyan 2-3 ezerig max, ha arany, ezust stb akkor arra nem sajnalom, mert valoszinuleg orok elet, meg nem surun vesz ilyet az ember, csak nagyobb alkalmakra, ugyhogy belefer szerintem
2016. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én cipőt általában a deichmann-ban veszek, és az kb 10ezer körül van. Kabátot most vettem 16 ezerért a new yorkerben, ami egy szövetkabát, tehát egyhamar nem megy ki a divatból, de egyéb dzsekikre is max 12ezret adnék ki. Farmert a h&m-ből vagy c&a-ból veszek kb.6 ezer, max.8ezret adnék ki érte. Parfümöt használok olcsóbb utánzatokat a mindennapokra és az max.2500 ft, de márkásabbat a dm-be szoktam venni ha van leárazás, max 5-6 ezer, ha nagyon megtetszik.Ékszert csak ritkán veszek, mert annyira nem szeretem: 1-3 ezer ha megtetszik, órára max 5ezer. Kozmetikum: vmi olcsó a drogériából, ezt turbózom fel herbáriás arcápoló olajokkal. Egyébként nagyon sok arcápoló szérumot, olajokat onnan veszek, 2ezer a max amit egy db-ért kiadok. Táska max 5ezer, de ha nagyon tetszik és van rá keret akkor 8ezer is lehet. Nálam minden attól függ hogy mennyire tetszik meg, mennyire tudom kihasználni, és a rendelkezésre álló keret mennyi.
2016. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :)
2016. aug. 26. 13:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ruhára max 500 ft, turiból öltözködöm. Én nem adok ki közel 10000 ft-ot egy nadrágra vagy egy felsőre, hiába tetszik. Feleslegesnek is tartom, mikor ugyanazt megtudom venni 2-300 ftért a turiban.

Cipőre max 10000, Deichmannból vagy CCC-ből.

Táskára max 5000ret költök.

Ékszert rendelni szoktam, 3-400 ftért, ennél többet sajnálnák egy bizsura.

Parfümnél a határ talán 2000 ft.

Smink: fél évente veszek egy 150 ftost ceruzát meg egy 500 ftos spirált és ennyi:)

Egyéb kozmetikumokat meg nem én veszem, de igyekszünk középkategóriást vásárolni: ne legyen rossz minőségű, de az ára a mi pénztárcánknak való legyen.


Én nem szeretek drága holmikat venni, mert ha tönkremegy akkor sokkal jobban sajnálom a rá kiadott pénzt, mint egy tizedannyiért megvett ugyanolyan jó dologért.

2016. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Ruhára: Egy hosszú farmernadrágra olyan 3000 körül. Felsőre max 2000.

Cipőt Ázsia Centerben szoktam venni és ott 2000-3000 körül

Ékeszereket magamnak csinálom legtöbbször, de ha veszke is az maximum 1000

Kozmetikusra nincs szükségem

Parfüm meg max 2000

Ha lehet mindenen spórolok ;)

2016. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sminkek zömét glamour és joy napokon féláron.

Ruha maximum 20 ezer. Van 4 ezres Tescos tunikam de van 16 ezres Missq.farmert nem hordok.

Egyberuhak 19.000 a legdragabb. Rouge Avenue és egy Smash!. De átlag 10 ezer körül vannak.

Cipő Deichmann maximum 15 ezer.

Táska jelenleg obag rajongó vagyok. 3 eredeti taskam van kb. 35 ezer darabja.

2016. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!