Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vajon jó lesz? (Kérdésed túl...

Vajon jó lesz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Számtalan nike és supra cipőm van aminek a talphossza 29cm azaz 45-ös.De van DRK cipőm is de ott elég lett a 28,5 cm talphossz, utána néztem és a converse mérettáblázatában a 29cm 45-ös,na most elég nem lesz nagy a 29cm?Abból indulok ki hogy a DRK is a 28,5 elég volt,viszont a nike-supranál már kellet a 29cm.Sajnos lehetőségem nincs felpróbálni és nem olyan környéken élek ahol sok embernek lenne ilyen cipője hogy felpróbáljam,se a baráti körömben.

2016. aug. 27. 03:26
 1/2 anonim válasza:
Szerintem inkább legyen nagy, mint kicsi, úgyhogy mindenképpen a 29 cmset ajánlom. És ezek amúgy nem nagy különbségek, szóval még ha nagy is, nem lesz nagyon nagy.
2016. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na hát végül csak el jutottam,és le írom ide hátha valakinek szüksége lesz rá:Szóval 45-ös a legtöbb cipőm viszont a Converse Chuk Taylor All Star(1-es verzió)ból elég lett a 44-es
2016. aug. 29. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!