Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ingeket hordhat egy férfi?

Ilyen ingeket hordhat egy férfi?

Figyelt kérdés

Hova érdemes felvenni ilyen fényesebb anyagú ingeket? Pl egy szürkét, feketét, vagy sötét lilát. Hord valaki ilyen szatén ingeket? Vagy nálunk abszolút nem divat?

Ilyenekre gondolok:

[link]



2016. aug. 27. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Jujj, sehova.
2016. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem divatos, hanem egyenesen stílustalan. Kerüld messzire. Egy jó szabású, jó anyagú fehér (hosszúujjú) ing mindig stílusos!
2016. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazi dzsigolo :DD
2016. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk se divat, meg máshol se.


Csillogós/fényes ruhákat kerüld mint a pestist ha nem akarsz úgy kinézni mintha Gettó-bálra mennél a Hős utcába.


Szarrá mintázott-csicsázott ruhákra ugyanez igaz. Még csak azt se lehet mondani rájuk hogy gettó-sikk. Csak simán gettó.

2016. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Atyavilág! Mi ez? Brrr! Már csak a Gucci szatyor hiányzik!
2016. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elég gyakran hordok ilyen ingeket meg selyem boxert vagy tangát meg csak ebben alszok és nem azért mert b*zi vagyok meg mert dzsigoló vagyok, hanem azért mert nagyon szeretem a szaténselymet!

26F

2018. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!