Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki nem megfelelően öltözik...

Aki nem megfelelően öltözik egy alkalomra, az utólag észreveszi magát?

Figyelt kérdés
Szombaton egy esküvőn voltam, mindenki csinos, de szolid ruhát öltött, kivéve egyetlen lánykát, aki valami szombat esti buliba öltözhetett: nagyon szűk, nagyon rövid, nagyon kivágott miniruhában, rettentő magas sarkakon imbolyogva jelent meg. Azon gondolkodtam, vajon kínos volt-e neki, hogy rajta kívül mind a 60 nő, öreg-fiatal egyaránt elegáns volt, míg ő egyedül vett szajha maskarát? Vagy fel sem tűnt neki és még tán büszke is volt magára, hogy micsoda ügyesen oldotta meg, hogy mindenki felfigyeljen rá?
2016. aug. 29. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
biztos észre vette magát. Bár én szóltam volna neki, hogy aranyom nem így kéne felöltözni, nem a sarkon vagy.
2016. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Utólag nem mindegy?
2016. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy, hogy öltözik fel? Ne irigykedj.
2016. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyenek nem veszik észre magukat. csak azt nem értem, hogy miért nincs az ilyennek egy jó barátja/rokona, aki szólna neki, hogy talán ne vegye fel azt a ribis cuccot.
2016. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

juj de irigy

jobb lesz, ha vigyázunk az útból :DD

így is elég kellemetlen lehetett neki, h minden ilyen irigykedő nő őt bámulja mint pl te

igaz, hogy lehet nem kéne úgy öltözni egy esküvőre

2016. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, miért lenne bárki is irigy, egy olyan emberre, aki nem tudja hogy kell megfelelően megjelenni egy ilyen eseményen, ráadásul illetlenül kipakolja mindenét mint egy riherongy:D

Köszönöm, tökéletesen megvagyok magammal elégedve, kapom másoktól a dícséreteket, szóval nem, nem vagyok irigy én sem egy ilyen buta emberre. Szerintem undorító ha egy nő semmibe veszi a büszkeségét és kint van melle-feneke ráadásul nevetségesen magas cipőben tipeg...


Hogy válaszoljak a kérdésre, szerintem nem veszi észre magát az ilyen. Inkább büszke, hogy ő szerinte mennyire "csinos és dögös" volt a sok néni meg középkorú hölgy között.

2016. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fú csajok, nagyon irigykedtem. Minden vágyam, hogy megvetően, vagy kérdően nézzenek rám, azzal a "hát te meg..?" tekintettel. Holnap be is megyek mondjuk az edzőterembe, de a szokott cuccaim helyett csillámos miniruhában, neccharisnyában, kis peep-toe szandálban, hadd kapjak már én is egy kis figyelmet. Nektek a kérdésben vázolt helyzet komolyan irigylésreméltó?
2016. aug. 29. 13:39
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Én még mindig nem értem mi közöd van ahhoz hogy megbánta -e.


A családnak nem tudsz pletykálni, itt kell kiélned magad?

2016. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra veszem hogy nem veszi észre magát. Neki jólesik a figyelem, amit így meg is kap.
2016. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Én még mindig nem értem mi közöd van ahhoz hogy megbánta -e.

A családnak nem tudsz pletykálni, itt kell kiélned magad?"


Valahogy nem csodálkozom az értetlenségeden, kedves. Úgy hiszem, rendszerint így bolyongsz az életben, vagdalkozol, és csodálkozol. A kedvedért fáradok azzal, hogy elmagyarázzam, ez csak egy példa volt, nem pedig pont konkrétan ennek a lánynak a lelkivilága érdekel, általánosságban gondolkodva érdeklődtem, hogy utólag mit éreznek az ilyenek. Ha még mindig vannak kérdéseid, nyugodtan írd csak ide, nem venném a lelkemre, ha miattam még kevesebb kapacitásod maradna egyéb, fontosabb dolgokra. ^^

2016. aug. 29. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!