Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni normális és...

Hol lehet kapni normális és elérhető árú ruhákat Budapesten?

Figyelt kérdés
Ha bemegyek a plázába egy boltba minden ruhának fura anyaga, mintája van és a legtöbb elfogadható darabnak pedig a csillagokat verdesi az ára. Szükségem lenne pár ruhadarabra ősszel (főleg hosszú nadrágot keresek), de egyszerűen nem találok semmit, akárhány üzletet végig nézek. Ti hol szoktatok vásárolni mostanában, ahol tényleg találtok is jó ruhákat?

2016. aug. 29. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mostanában csak a Tescoban vásárolok.

A farmerek szuperek: divatosak, nem mennek össze, nem nyúlnak ki (mint pl a H&M, Orsay), nem fakul ki és nem szr a szabása (mint a kínainak).

A fölsők is jók, divatosak, nem túl csicsásak és az anyaguk is jó.

Meg sokszor van akció, akár -70%-os is.

2016. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szoktam ott is nézni, de elég ritkán találok jót. Bár inkább a felsőket meg egyberuhákat néztem. Lehet a nadrágokra vetek még egy pillantást.
2016. aug. 29. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
zara,new yorker,pull bear,h&m,berhska,hollister,tommy hilfiger. Itt is vannak learazasok, csak ki kell fogni oket. 17/f
2016. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azér ennek a nagyrésze alapjáraton drága. A hollister ha akciós sem olcsó és ha jól tudom nincs is magyar boltja.
2016. aug. 30. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogj ki leárazásokat, bár a szezonvéginek pont most lett vége.

Amúgy pedig turi, turi, turi, turi.

2016. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szoktam turkálókba járni, de nadrágot nem szívesen vennék ott.

Még egyébként lehet kifogni szezon végi akciókat úgy vettem észre.

2016. aug. 30. 14:13
 7/7 l0xodrome válasza:
new yorker sem draga...
2016. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!