Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti a matrózblúzt hogy hordjátok?

Ti a matrózblúzt hogy hordjátok?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencbe, elő van írva a matrózblúz ünnepségre, fekete szoknyával. Ti betűritek a szoknyába, vagy kint hagyjátok? Soha nem volt még rajtam ilyen, és nem tudom eldönteni, hogy jobb.

2016. aug. 30. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én betűrve szeretem. A matrózblúz mindenhogy borzalmas. De betűrve azért kinéz valahogy.
2016. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
én nem tűrném be.
2016. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából én nem tudom eldönteni. Megnéztem a leendő sulim honlapján az ünnepséges képeket, sokan betűrik, sokan kint hagyják.
2016. aug. 30. 23:44
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Kitűrve hordtam, úgy jobban tetszett. Szerintem is borzasztó találmány.
2016. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, túlságosan nincs vele bajom azon kíbül, hogy átlátszik kicsit. Már csak azt nem tudom eldönteni, hogy betürjem, vagy ne. Egész nap abban kell lenni, nem lehet átöltözni, azt tudom.
2016. aug. 31. 00:08
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Én betűröm mindeg, szerintem úgy csinosabb :) de ha esetleg folyton kijön akkor ne vacakolj vele és hagyd kint. (Nekem folyton kijött, de rajtam borzalmasan állt kitűrve, így azzal szarakodtam végig)
2016. aug. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát kipróbáltam most. Nem jön annyira ki, mert 1 mérettel nagyobb, tehát ha kint van, kb alig látszik a szoknya, ha betűröm, akkor az egész úgysem jön ki, csak buggyos lesz, mert elég hosszú. Nem az én méretem, de ez van.
2016. aug. 31. 02:22
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Én mindig is szerettem volna ilyet viselni, csak sajmos az én iskolámban kinéznének, ha ilyenben mennék be. :D De mindig a japán iskoláslányok jutnak róla eszembe, nem lehet, hogy ez bárkinek is rosszul álljon. :)

[link]

2016. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as, az nekem is tetszene, de nekünk ez az átlátszó izé van XD
2016. aug. 31. 16:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as, látszik, hogy rajtad sem volt még ilyen.

- átlátszó - mindegyik!

- az anyaga? pedig katasztrófa. Télen szétfagysz, nyáron megsülsz benne, légáteresztés nuku, így mindig! beleizzadsz, mint egy ló.


A gallérja összevissza áll, a mandzsetta nekem folyton lejött. Egyébként szerettem, mert kinézetre viszont nagyon pöpec. :)

2016. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!