Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Táska visszavétele?

Táska visszavétele?

Figyelt kérdés

Utalvánnyal fizettem a táskáért, azonban itthon megpakolva, kipróbálva már kicsinek tűnik. Ott csak ilyen üres petpalackokkal volt kitömve, teljesen más.

Ha most visszaviszem, kicserélik még egy nagyobbra ugyanabban az ár kategóriában?



2016. aug. 31. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos, ha nagyobbat veszel de hívd fel a boltot.
2016. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a pántja eléggé vékony, ami petpalackok mellett fel sem tűnt, de megpakolva a táskát már nem kényelmes.

Illetve ott nagyobbnak tűnt, mint itthon.

Így visszamegyek. :) Köszi! :)

2016. aug. 31. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hibás, nem kötelesek cserélni.

De sok bolt kicseréli így is, ha még nem volt használva. Egy próbát mindenképpen megér. Az nem biztos, hogy pont forintra ugyanezért az árért találsz másikat. De ha lesz különbözet, akkor azt majd kifizeted kp-ban.

2016. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezelőtt vettem 2 órával. Szóval nem volt használgatva. Hazajöttem, kipróbáltam, és most sopánkodom.

Egy csomó táska levolt értékelve, mind 6.000 Ft, így nem hiszem, hogy ne találnék egy nagyobb pántút, ha pedig 1-2e Ft-ot kell rápótolnom az sem probléma. Ergo a táskát jó pár évig szeretném használni.

2016. aug. 31. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:
A blokkot vidd magaddal.
2016. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt nem kaptam, csak úgy random félredobta. :D

De azért gondolom emlékszik rám, főleg, hogy segített is a választásban.

2016. aug. 31. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Hova dobta?

Mindig el kell kérni, ha valami ilyesmit veszel.

Nyilván az abc-ben a két kifli blokkja nem fontos. De egy értékesebb használati tárgy vagy ruha blokkja fontos lehet.

Ha nem is adja a kezedbe, csak odateszi a többi blokk közé a szalagra (mert sokan nem viszik el) akkor is vedd el.

2016. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már késő bánat, egy kis üzletről van szó. Már megyek is, megkérdezem.
2016. aug. 31. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!