Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben miért nem divat...

Debrecenben miért nem divat az Olaszos öltözék?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem rég vettem fel azt az öltözködési stílust,hogy ingben,és zakóban járok a hét mindennapján(Néha nyakkendő kíséretével). Sokan megkérdezik,hogy készülök valahova,hogy így fel vagyok öltözve!? Miért olyan meglepő az,hogyha valakinek ez a hétköznapi viselete? Persze vannak emberek,akik amúgy is így öltöznek,de ők inkább magasabb rendű pozícióban dolgoznak! Ez ennyire szokatlan lenne?
2016. aug. 31. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szokatlan, hiszen ez nem Olaszország hanem Magyarország. Itt a hétköznapi ember farmerben, és pólóban/pulóverben járkál a hétköznapokon. Kivéve az irodai dolgozókat, multiknál dolgozókat.

Ha ennek ellenére is úgy öltözködöl, akkor az emberek ösztönösen, saját magukból kiindulva azt hiszik, hogy mész valahova.

2016. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem,nekem ez a saját,egyedileg kialakított stílusom. :) Így járok a hétköznapokon,mert tetszik,és igyekszem adni a megjelenésemre. Persze,senki sem alábbvaló ettől tőlem,aki mackóban,farmerban,vagy éppen pulóverben jár,csak nekem ez tetszik. :)
2016. aug. 31. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert bidámbidám.
2016. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem.
2016. aug. 31. 20:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hát ha egy útépítő munkás vagy, akkor tényleg fura kicsit..
2016. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szóval te alakítottad ki, nem az olasz frissenbarnult zseléshajú, motiváló fiatalokat követed. Ne aggódj, csak cukkollak. Szerintem nagyon vonzó, ha egy férfi ad a megjelenésére és a póló-fari kombón túlmegy. Ha neked kényelmes, akkor nincs ezzel semmi, persze tényleg, ha útépítőmunkás vagy akkor elég érdekes :)
2016. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy áruházban dolgozom!
2016. aug. 31. 21:36
 8/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek biztos fura.Tőlem is volt,hogy megkérdezték.Én nem dolgozom sehol és nekem is az elegánsabb vonal jön be.Mondjuk én blézereket hordok nőként,nem zakót. :)
2016. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
A zakó nagyon praktikus 30 fokban, napsütésben...
2016. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jó öltözködés az alkalomnak és időjárásnak megfelelő ruhaválasztásnál kezdődik.


Az elegancia több mint az ing+zakó+nyakkendő. 1000+1 lehetőséged van az elegáns öltözködésre ezek nélkül is, és nem is rohadsz bele a ruhádba 30 fokban. Éppen ezért "nem divat" úgy öltözködni mint te szoktál a kérdésed alapján. Teljesen értelmetlen full-formálisan öltözködni ha a munkahelyed nem követeli meg.



Azért nyugtass meg hogy nem használsz hajzselét, nem csillogós zakód és inged van, kilencszínű, háromféle mintás nyakkendővel, és nem egy Armani/Gucci övcsat az outfited fénypontja. Az "olaszos öltözékről" nekem ez jut eszembe.

2016. szept. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!