Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan, és mit illik felvenni...

Hogyan, és mit illik felvenni egy tanítónak, aki kisgyerekek körében tölti a napot?! Megengedett a szoknya, vagy sem, és ha igen, akkor csak harisnyával?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet szoknya, hát ha az ember tanító nénire gondol akkor sztereotipikusan sokszor alapból egy szoknyás valakit képzel el. Persze azért nem miniszoknyával :)
2016. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megengedett a szoknya, amennyiben tanítónőről van szó.

Ha tanítóbácsi, nem megengedett.

2016. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet szoknya, ha nem túl rövid. szerintem harisnya 'illik' alá, végülis ez egy félhivatalos hely. bár így belegondolva nálunk némelyik tanítónő szörnyen igénytelenül nézett ki. de szerintem átlagos, nm túl kihívó utcai ruha mehet. akár farmer póló vagy szoknya blúz is.
2016. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

#2


Ha skót a tanítóbácsi, akkor belefér. :)

2016. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám és nagynéném is tanító, alsósokkal töltik a napjaikat. Hordanak szoknyát, ha nyár van, akár harisnya nélkül is, de a szoknya mindig minimum térdig ér, és nem veszes, inkább valami könnyed, vidám darab egy ízléses blúzzal. Szerintem egy tanítónéninek a munkahelyén be kell tartania bizonyos formai dolgokat, nem szabad túl miniben vagy kivágott blúzban megjelenni, de egy fiatal pályakezdőnek szerintem egy térd fölé érő szoknya egy ujjatlannal még teljesen elmegy.
2016. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megengedett, a harisnya sem kötelező viselet.


Egyébként a kérdésről egy általános iskolás tanárnőm jutott eszembe. Szép szőrös lábai voltak, nejlon harisnyába préselve lelapult szőrrel igazán feltűnő jelenség volt az iskolában.

2016. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy nyelvtanárom jut eszembe - fiatal csaj volt, rövid szokny és combfix...És ugye ha észre vettük, gondolhatod, hogy milyen szoknya volt :)
2016. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2016. szept. 2. 08:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egy magán nyelvtanárom jut eszembe. 40es évei közepén járt a hölgy. Térd alá érő szoknya és fekete harisnya volt rajta legtöbbször. Az egyik lábán olyan furán csillogott a harisnya - közel egy év után megtudtuk, hogy az egyik lába műláb
2016. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!