Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudjatok, hogy kell a...

Nem tudjatok, hogy kell a riasztos, csipogos hulyesegen kifogni?

Figyelt kérdés
Vettem egy nadragot es rajta maradt az a magneses lopasgatlos hulyeseg!nem itt vettem igy nem opcio,h vissza viszem az uzletbe es leszedik. Tolunk jopar km-re nameg a ferjem sincs itthon,h el tudjak jutni olyan messzire. Szoval azt h lehetne eltavolitani rola? 😂 tok jo,h van egy uj gatyam 3hete amit nem hordhatok. Lassan pedig amugy sem tudnam mar,mert no bele a pocak (kismama vagyok)
2016. szept. 2. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Mi is jártunk így. Csípőfogóval szedtük le. De leszedik neked idehaza is szerintem bármelyik üzletben, ha szépen mosolyogsz, és megkéred az eladót. Pl. menj be egy Tescóba, mondd el a biztonsági őrnek, vagy az ügyfélszolgálatnak, mi történt, és kérdezd meg, nem tudnák-e leszedni.
2016. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon erős mágnessel szétjön.
2016. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De hát olyan mágnese nem igen van, viszont jó hír, hogy szinte minden ruházati boltnak igen. Kérj segítséget.
2016. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar gondoltam ra,hogy valahova beviszem. Aztan meg majd azt hiszik loptam valahonnan vagy nem tudom. Az olyan ciki lenne 😂
2016. szept. 2. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Hulye vagy?! :D Ha el tudod lopni, a lopasgatlot is le tudnad szedni. Sok hasonlo eset van.
2016. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
De ha nem mész be teljesen pl a Tescoba, hanem a szolgálati pulthoz és ott mondod el, hogy mi van, akkor nem fogják azt hinni hogy lopsz. Meg ha be is mész valamelyik ruházati üzletbe, csak nem gondolják hogy te befelé lopsz nem kifelé:D
2016. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BulmaSwan ***** válasza:
De hihetik azt hogy nem épp a Tescoból lopta.. A blokkja meg van? Ha valahova beviszed érdemes lenne a blokkot megmutatni hogy vetted.
2016. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!