Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zara üzletekben minőségi...

Zara üzletekben minőségi garancia mire vonatkozik? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Március végén vettem egy rövid ujjú pólót a ZARA-ban. És kb egy hónapja valami okból kifolyólag 3-4 helyen a hátsó részen kilyukadt. A 3-4 lyuk egymás mellett van nagyon apró de látható. Szerintem gyártási hiba vagy valami ilyesmi mert nem emlékszem hogy beleakadtam volna valamibe. 6 hónapon még belül vagyok szerintetek visszaveszik úgy, hogy levásárolhassam? Megtaláltam a számlát és a kis cetlit is ami a pólón volt.

2016. szept. 2. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát egy márciusban vett pólóra aligha várható csere. Komoly esélye van hogy leraznak. Egy farmer ha elkopik vagy cipő az más de egy olcsó pamutból készült póló szinte csoda hogy eddig bírta.


Persze próba szerencse. Majd írd meg mi volt.

2016. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!