Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti miben alszotok es vesztek...

Ti miben alszotok es vesztek e fel also nemut alvaskozben?

Figyelt kérdés

#alvás #alsó nemű
2016. szept. 3. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

pizsamában

bugyit igen, melltartót soha, zoknit meg csak akkor, ha fázik a lábam

2016. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Alvás közben nek veszek fel semmit...

Amúgy pizsamában alszok.:p

2016. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meztelenül alszom szigorúan. Olvastam hogy egészséges meztelenül aludni, a bőröm is jobban szellőzik tőle és sokkal jobban érzem magam. Elég sokat forgolódok álmomban és amikor ruhában alszom, nálam ami egy vékony kisnadrág és egy bő póló mindig gyűrődik, csavarodik rajtam és sokszor ébredek fel erre, meg sokszor beleizzadok meg minden. Amikor hidegebb idők vannak akkor többnyire egy térdzoknit szoktam felvenni alvásközben azt is csak azért mert én mindig nyakig betakarózok és a lábam mindig kidugom álmomban, és lábamra alapból fázósabb vagyok. Amikor megvan a havim akkor szoktam egy bugyit felvenni a higiénia miatt de azt csak alvásra fogom be mindig. A takaróm az 4 évszakos így sosem fázok benne. Amikor nagyon hidegek vannak akkor alvós póló és a nadrág rajtam van.
2016. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
bugyi és póló v top
2016. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pizsinaciban és egy topban, de alsóneműt nem viselek alatta.
2016. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak is meztelenül alszom, amely nagyon egészséges és kényelmes számomra. F
2016. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is rászoktam a meztelen alvásra. Nem mintha bárki előtt mutogatni akarnám magamat. A pizsama felső része folyton felcsúszott és hajnalban gyakran arra ébredtem, hogy fázik a derekam, akkor is ha egyébként rendesen be voltam takarózva.

Pucéran valahogy egyenletesebb a hőmérsékletem - nem tudom ezt máshogy megfogalmazni. Szóval nyugodtabban alszok immár 2 éve.

Én csak ajánlani tudom, esetleg ágyneműt kell gyakrabban cserélni, én 2 hetente szoktam.

17 lány.

2016. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy bugyiban, és a férjem valamelyik pólójában alszom
2016. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pizsamában vagy hálóingben szoktam és bugyi is van rajtam mindig. Van vastagabb, melegebb meg lengébb, rövidnadrágos pizsim is, így időtől függően váltogatom. Én meztelenül vagy bugyi nélkül egyszerűen nem tudok aludni. Már volt, hogy nyáron mikor egyszer nagyon meleg volt nem vettem fel semmit, de végül mégis felöltöztem mert ruha nélkül nem tudtam elaludni. Valamint takaró nélkül sem tudok aludni, úgyhogy kb. télen nyáron be vagyok öltözve és még magamra húzom a takarót :)
2016. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én bugyiban (még a fogyásom előtti kollekcióban, nagyon kényelmesek) és a barátomtól "lopott" pólóban alszom. Zoknit, melltartót soha nem veszek fel alváshoz, ha hideg van, akkor egy pizsamanadrágot vagy leggings-t.
2016. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!