Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debreceniek! Szerintetek...

Debreceniek! Szerintetek holnap suliba elmehetek szoknyában és vastag harisnyában? Ti miben mentek?

Figyelt kérdés

vajon nem fog esni az eső?

az ilyenekkel mindig megjárom...:)

általában pont az időjárásnak ellenkezően sikerül felöltöznöm:D


2010. ápr. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Köpönyeg.hu
2010. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és ez megbízható?

általában a haont szoktam nézni,de annak a fele sem igaz:)

2010. ápr. 21. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
szija:D énis debreceni vagyok.xD Én egy Bershka-s koptatott farmerbe megyek feka converse cipővel, meg bőrdzsekibe :D amúgy szoknyához nem igazán illik a vastag hari sztem. :)
2010. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is debreceni vagyok szerintem ne menjél még mert esőt is mutat a köpönyeg


holnap farmer+röviduju poló+lila tréningfelső+fekete hajpánt+szürke topánka féle de van sarka(a CORA-ban vettem 3 ezer valamenyiért)

2010. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na sziasztok!:)

hát végül nadrágban mentem,reggel még jó ötletnek tűnt,majd szét fagytam,de délutánra egész szép idő lett.

nem baj,holnap akkor is szoknyában megyek, ha hóvihar lesz!:)

am második ne ilyen pamutharisnyára gondolj,hanem rendes nylonra, csak ez nem olyan vékony,"sűrűbb" vagy hogy magyarázzam el.nem látszik át.

nyugi nem bordás mamaharisnyát fogok felvenni:D:D

2010. ápr. 22. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!