Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó esőben is mezítlábas...

Miért jó esőben is mezítlábas szandálban meg papucsban mászkálni az utcán?

Figyelt kérdés

Elég sok ilyet láttam délelőtt az utcán. Hosszúnadrág, hosszú felső vagy dzseki az van, ernyő van, de a lábán meg szandál vagy papucs mezítláb.

Ez miért jó, illetve ebben mi a logika?



2016. szept. 5. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolta, hogy ilyen rossz idő lesz.

Legalább nem lesz gond, hogy átázik a cipője, zoknija :) Csak megtörli a lábát és már száraz is.

2016. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Én is volt, h papucsban szaladtam el a boltba/postára az esőben. Egyrészt ez még szerintem mindig jó idő, elfér a papucs, másrészt könnyű belelépni és útnak indulni. Nekem ilyen időben melegem van még edzőcipőben. Nyilván szakadó esőben nem azt veszem fel, de ha csak szemerkél, kakor minden további nélkül. Én még dzsekit se hordok, mert melegem van.

Szerintem az legyen a legnagyobb gondod, más mikor miért vesz fel papucsot :D

2016. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Optimista volt és jobb időre számított. Attól, hogy esik még meleg van, az idő is lökött. Átugrottam az egyik szomszéd épületbe egy barátomhoz még szárazság volt, kellemes idő, mire jöttem vissza már szakadt az eső.
2016. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
meleg van, a zárt cipő túlzás lenne. a papucs meg könnyebben is szárad :)
2016. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hideg még. Szerintem még mindig kevésbé rossz mezítláb vizesnek lenni, mint átáztatni a cipőt és a zoknit is.
2016. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem talaltak meg a jol bevallt ganyezashoz hasznalt gumicsizmat!
2016. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ez miért jó, illetve ebben mi a logika?"

Miért jó másokat lesni és a logikát keresni az öltözködésükben? Bárcsak láttál volna a múltkor, mikor napsütésben a kedvenc bőrcipőmben indultam útnak, és másfél órával később a felhőszakadáskor lezúduló esőben a féltett cipőmet bevágtam a táskámba, a farmeremet feltűrtem térdig, és mezítláb csattogtam haza! Biztosan hetekig ezen háborogtál volna...😂

2016. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se szívesen áztatom a bőr cipőmet az esőben, gumicsizmát meg nem veszek fel, szóval ebben az időben még nekem is beleférne a papucs, nem fáznék. Viszont esőben a papucsok nekem borzasztóan csúsznak, szóval marad a cipő, annak vizes úton is tapad a talpa. Ezt mondjuk én sem értem, hogy hogy nem zavar sokakat, gondolom másnak is csúszik...
2016. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Felül dzseki meg hosszúujjú, alul papucs és rövidnadrág esetén mindig azt gondolom, hogy felül fázós, a lába meg izzadósabb. Nálam fordítva van, én ma hosszúnadrágban, bokacsizmában indultam el, de felül vékony póló volt rajtam, amíg mindenki pulcsiban meg kiskabátban nyomult. A lábam fázós, felül meg hajlamos vagyok túlhevülni és izzadni.
2016. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz vizes a zoknid, ha beázik a cipőd
2016. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!