Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó minőségű, divatos...

Hol lehet jó minőségű, divatos női cipőt venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni, hol tudnék nem aranyárban, de mégis divatos, nőies, minőségi cipőt venni?

Sajnos én idáig a Deichmann-ban vásároltam, de nagyon gagyi lett az utóbbi években, pár hónapnál tovább egy cipő sem bírja.

Szeretnék őszre 1-1 magassarkú bokacsizmát munkába járáshoz(barna, fekete) és 1-1 kényelmes, rohangálós balerina cipőt ugyancsak barna és fekete színekben.



2016. szept. 5. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
CCC? De amúgy a Deichmannban is van jó, csak nem mindegyik márka az, amit forgalmaznak. Ez a CCC-ben is így van, a Lasocki cipők tartósak, bőrből készültek, azok jók, a többi pont ugyanaz a gagyi összeragasztott kínai.
2016. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, bocsánat, hogy nem egyesével válaszolok, de rengeteg privát üzenetet kaptam, hogy hányas a lábam, meg lenne eladó cipő :)

Nem szeretnék használtat, kizárólag üzletben vásárolok cipőt, amire van garancia. De azért köszönöm.

2016. szept. 5. 14:27
 3/6 anonim válasza:
kalapod.hu itt vegyél olcsó és jó csak mérethibásak ezért egy számmal nagyobbat kell venni és nagyon frankók :D
2016. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az csak nekem alap, hogy cipőt próba nélkül soha nem veszek??? Csomószor a méretem, de kényelmetlen...
2016. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, megnézem ezt a kalapod.hu oldalt, ezek szerint rendeltél már innen. De ez most komoly, hogy 1 számmal nagyobbat kell venni? Mert sehol nem írja.
2016. szept. 6. 12:30
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy ezek a termékek milyen gyártmányúak? Ugye nem kínai?
2016. szept. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!