Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már hordhatnék magassarkú...

Már hordhatnék magassarkú bokacsizmát, vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk egy durván 8 cm-es fekete bokacsizmát. Még sosem hordtam magassarkút, ezért nem tudom, hogy hogyan reagál rá majd a környezetem. Persze nem mindennap hordanám, mert egészségtelen, és főleg nem suliban, részben a többi lány még nem létező véleménye miatt :D. Heti 2x-3x venném fel utcára vagy találkozásra, esetleg rokonokhoz. Nem néznének meg miatta? Esetleg a suliban? Nagyon utálom, hogy nem tud engem hidegen hagyni mások véleménye. :/


15/L



2016. szept. 6. 16:53
 1/6 anonim válasza:
Szerintem emiatt ne aggódj, alányoknak nagyon jól áll a magassarkú. Suliba is hordhatod bátran, és szerintem, amikor kicsit hidegebb lesz akkor, mert így nagyon beleizzad a lábad.
2016. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az én véleményem szerint, ez csöppet sem lenne sem korai sem furcsa se semmilyen. Nálunk már a 12 éveseken olyan magassarkú van, hogy nagyobb, mint a 3 emeletes iskolánk. Én egy általános 8. osztályában mondom, hogy egy max 5 cm. De szerintem nyugodtan hordjad!
2016. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 cm nem olyan sok. Más csajok 15 centis magassarkúban járnak :D
2016. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 cm-nél magasabban biztos nem tudnék járni :D de úgy, hogy a sajátomnak vastagabb a sarka, szóval nem is tűsarkú :D Igen, tudom, még várok vele, most még a tornacsukámat hordom, majd olyan ősz közepe felé kezdeném el :)
2016. szept. 6. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan járj benne, amint hűvösebbre fordul az idő. A 8 centis, vastagabb sarok pont jó mindennapos viseletre, és a te korodban már nem számít túl soknak.
2016. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áhh, megnyugtattatok! ^.^ Ment a zöld pacsi mindenkinek.
2016. szept. 7. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!