Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a klumpát...

Mi a véleményetek a klumpát viselő pasikról? Nekem van egy fatalpú klumpám, vezetéshez, ház körüli szaladgáláshoz használom, erre szerintem nagyon parktikus és kényelmes is, de nem úgy veszem észre, mint ha divat lenne a férfiak körében a klumpa.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

mert nem is divat:D

sztem senkin nem áll jól:d

de ha te ebben érzed jól magad,akkor nem mind1?

divat..miért,ha valaki behozza divatnak,gogy pasik ezentul tűsarkúban fognak mászkálni,akkor azt húzol? nah ugye hogy nem...


járj abban ami neked tetszik...

22/L

2010. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Az alacsony ferfiak eloszeretettel hordjak. Szerintem nem nagyon illik.
2010. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert egyszerűen röhejes a klumpa férfiakon és kész. orvosokon és ápolókon szoktam csak látni, ők is csak a munkájuk miatt viselik, mert kényelmes. magánemberként egyik sem hiszem, hogy azzal röhögtetné ki magát, hogy az utcára is klumpát vesz.
2010. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

szerintem semmi baj nincs a klumpával.


a divat meg egyébként is egy felesleges dolog.

2010. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
akkor mit kerestek a divat kategóriában, ha felesleges? gáz a klumpa utcára, ennyi...
2010. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a német pasik hordtak ilyet egy időben [link]
2010. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
a klumpát pont hogy most hozták vissza a nagy divatházak(nőknek)de szerintem ígyis úgyis elég gáz mind2 nemnek.
2010. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 biandora válasza:
100%
Nekem van, nem is egy, pedig se törpe sem orvos nem vagyok, Sajnálom, ha valakinek nem tetszik, Én nem tapasztaltam semmilyen ellenérzést, de ha van ilyen, végülis leszarom. Szerintem inkább az gáz, ha valaki igénytelen, szakadt, büdös lábbelit hord, nem az, hogy milyen talpa van. Nagyon jó minőségű, igényes darabokat lehet kapni, nemcsak a ház körül szaladgálásra
2011. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!